Ron Weasley z Harryho Pottera zbořil internet fotkou se svou dcerou. Podívejte se na snímek, který lámal rekordy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
rupert grint
rupert grint

Ron Weasley. Jméno, které každý z nás alespoň jednou slyšel. Čaroděj ze známé filmové ságy o Harrym Potterovi však už není mladý zrzavý klučina, nýbrž dospělý muž, který na světě nedávno přivítal svého prvního potomka.

Rupert Grint, nejvíce známý jako čaroděj Ron Weasley, který se nejvíce ze všeho bál pavouků, se před nedávnem stal otcem. Se svou přítelkyní Georgií Groome přivítali na svět dceru Wednesday, která se narodila v květnu minulého roku. Od té doby přináší rodičům jen samou radost.

Nový rekordman na Instagramu

Rupert žije se svojí přítelkyní Georgií v Anglii, v luxusním sídle z osmnáctého století. Jeho sláva začala v roce 2001, kdy se začala natáčet filmová sága o Harrym Potterovi.

Od té doby se objevil v několika televizních seriálech, jako například Simulant nebo Agatha Christie: Vraždy podle abecedy.

Na sociální platformě Instagram se v listopadu objevil nový profil, který rychle získal sledovanost uživatelů z celého světa.

Rupert Grint si totiž založil instagramový účet, na který jako první příspěvek přidal fotografii se svou novorozenou dcerou Wednesday.

K fotografii, na které se představil v zeleném triku a černé kšiltovce, přidal popisek – „Ahoj Instagrame… o deset let později, ale jsem tady. Grint na Gramu! Dovolte mi představit Wednesday G. Grint. Dávejte na sebe pozor, Rupert.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rupert Grint (@rupertgrint)


Rupertův příspěvek s dcerou ihned vzbudil zájem všech jeho fanoušků. Jeho účet začalo sledovat velké množství lidí v rekordním čase.

Za pouhé čtyři hodiny a jednu minutu se počet Rupertových sledujících vyšplhal na jeden milion. Tím vytvořil nový rekord, který dosud držel Sir David Attenborough. Tomu se podařilo získat milion sledujících za čtyři hodiny a čtyřicet čtyři minut.

Otcovská láska

V roce 2018 řekl, že by se rád v budoucnosti stal otcem. Dokonce se vtipně vyjádřil o případném jménu dítěte: „Kdybych měl syna, pojmenoval bych ho Ron? Je to docela hezké jméno, ale pravděpodobně ne.“

Rupert řekl, že být otcem je „naprosto jiný druh lásky“, kterou nikdy předtím necítil.

Na otázku, zda by svou dceru podporoval, kdyby chtěla následovat jeho stopy, řekl, že ano, pokud by to byl její sen. Přiznal, že jeho rodina v minulosti nechápala jeho rozhodnutí stát se hercem, ale byl rád, že se svého snu nevzdal.

Rupert aktuálně natáčí druhou sérii seriálu Servant, ve kterém ztvárňuje roli Juliana Pearce.

Když má volno, snaží se trávit co nejvíce času se svou dcerou. Věříme, že Rupert bude skvělým otcem a v budoucnu o jeho dceři uslyšíme.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články