Roman Zach tráví rád čas sám. Chalupu si zrekonstruoval, aby se měl kam schovat před ruchem města

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
roman zach
Zdroj: Profimedia

V dnešní době není žádnou výjimkou, že si lidé pořídí chalupu, aby mohli trávit čas někde na samotě a odpočinout si od ruchu města. Čím dál více celebrit si kupuje malá obydlí, ve kterých tráví svůj volný čas. A patří k nim i Roman Zach, který v posledních letech svou chalupu výrazně rekonstruoval.

Tvrdí o sobě, že je kromě herce také skvělý kutil. V roce 2021 se svěřil serveru Super, že předělal téměř polovinu chalupy vlastníma rukama. I díky tomu si pobyt na ní potom užívá s vědomím, že dal do bydlení spoustu psychické i fyzické energie.

Nebylo to snadné

„Rozhodl jsem se, že nebudu čekat na řemeslníky a ty plány ohledně rekonstrukce, které budou probíhat v tomto roce, udělám já. Předělal jsem už skoro polovinu chalupy,“ citoval před lety Romana Zacha server Super.

Herec doplnil, že to nebylo snadné. Například při práci s jímkou měl problémy a trvalo mu celkem čtyři dny, než si se vším poradil. Nakonec ale vlastníma rukama dokázal z chalupy udělat přesně takové místo, jaké si vždy k odpočinku představoval.

Samota je jeho koníček

S rekonstrukcí sice začal herec před lety, na chalupě je ale stále co dělat. Když právě nepracuje na jejích úpravách, užívá si práci na zahrádce a kolem stavení. Jelikož hodně svého času tráví mezi lidmi, jednou za čas si odpočinout potřebuje.

V rozhovoru pro Deník loni doslova řekl, že samota je jeho koníček a že si ji užívá. Někdy jednoduše potřebuje odjet z města a strávit několik dní jen tak sám aktivním odpočinkem.

V rozhovoru pro server iPrima doplnil, že si chalupu užívají také jeho děti. Jeho dnes už dospělý syn Prokop s některými pracemi na chalupě výrazně pomohl, takže si ji pro odpočinek rozhodně také zaslouží využívat naplno. A to samé platí i pro dceru Agátu.

Zdroj: Deník, Super, iPrima

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články