Roman Vojtek zveřejnil několik snímků s Václavem Havlem. Na jedné má vlasy po ramena a fanynky šílí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
roman vojtek
Zdroj: Profimedia

Roman Vojtek je především herec, ale za svých mladých let se motal všude, kde byly slavné osobnosti. Nejinak tomu bylo také před 24 lety, kdy se setkal s Václavem Havlem.

Václav Havel už je po smrti celých deset let. Právě v dnešní den ho před deseti lety pochovaly. Myslí na něj nejen slavné osobnosti. Roman Vojtek na svém Instagramu zveřejnil fotografie, které jsou z jeho mládí. Mimo něj se na nich objevila také další známá hvězda.

Yvetto, jsi to ty?

Roman Vojtek vzpomíná na setkání s Václavem Havlem v dobrém. Podle snímků to vypadá, jako by společně něco řešili, možná se také Havel mladému Vojtkovi podepisuje. „Na některá setkání a některé lidi se prostě nedá zapomenout,“ uvedl Roman na Instagramu.

„PS: Ano, na té třetí fotce je myslím opravdu Yvetta Blanarovičová… to víte, fotka je stará 24 let. Je to tak Yvett?“ zeptal se posléze, a jak vidno, opravdu se nemýlí. Yvetta je totiž celých 24 let úplně stejná a vůbec se podle fotek nezměnila.

Na posledním Romanově snímku stojí sice v pozadí, ale je jí krásně vidět do obličeje. Do něj se jí asi dívá i samotný Roman, protože jeho zabral fotoaparát pouze zezadu a vidět jsou tak pouze vlasy. Podává si zrovna ruku s Havlem, ale zaujalo ho nejspíše něco jiného.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

„Nový“ účes by fanynky potěšil

Všichni mají v rukou skleničku něčeho dobrého a užívají si společnosti. Podle komentářů to ale vypadá, že nepoznají, že se jedná opravdu o snímky staršího data. Roman dostal pochvalu především za svůj „nový“ účes.

„Vypadáte jako princ z pohádky, hrozně moc vám to nesmírně sluší,“ přiznala se fanynka moderátora, který se věnuje také zpěvu a tanci. Letos v září vyprovodil svého syna do první třídy jako hrdý táta společně se svou bývalou manželkou.

Syna Benedikta mají podle informací super.cz ve střídavé péči. Ve škole se mu podle Vojtka líbí, i když byl první den docela vyděšený. „Nevím, kdo z nás dvou byl víc nervózní a rozechvělý. Ale jedno je jisté. Něco se v jeho, a také našem životě, uzavřelo, a něco nepoznaného ho čeká,“ poznamenal.

Zdroj: Instagram, super.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články