Roman Vojtek si prohodil role s manželkou. Hned se s tím pyšně pochlubil ostatním

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Vojtek Roman
Zdroj: Profimedia

Oblíbený herec Roman Vojtek se už zřejmě nemůže dočkat vánočních svátků. Jinak nelze vysvětlit jeho poslední instagramovou fotografii, kde je ověnčen vánočními ozdobami. Jinak se ale neúnavně věnuje svému synovi.

Roman Vojtek své sledující na instagramu často zásobuje vtipnými fotkami ze svého života. Nedávno přidal jednu svátečně laděnou.

Na snímku totiž vypadá jak zosobnění vánočního stromečku. Nechybí zlaté řetězy, červené hvězdičky a skleněné koule.

Vedle něj stojí Iva Pazderková, která má nádherné zlaté šaty. V ruce drží dvě párty čepice zlaté barvy. Ty má umístěné tak, že vypadá jako zpěvačka Madonna v době své největší slávy.

Jeden druhého si navíc nemohou při práci vynachválit. „Jako asi takhle… když natáčíte s Ivou… je možné absolutně vše“ stojí v popisku fotografie a nechybí ani vysmátý smajlík.

Čas s rodinou a práce na zahradě

Když zrovna nedělá skopičiny s hereckými kolegy, věnuje se Vojtek rodině. Společně bruslí nebo chodí plavat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

„Tak včera bruslení a dnes s Náťou plavčo. Musím přiznat, že s ním vždy plave máma a já fotím a koukám se. Takže když jsme to dnes prohodili, musel jsem se lehce pochlubit,“ napsal ke společné fotografii s nejmladším synem Nathanem.

Vojtek se také věnuje práci na svém domě v Řitce. Když sdílel fotku hanbaté zeleniny, pobavil nejednoho sledujícího. Podařilo se mu totiž vypěstovat mrkev falického tvaru, což nezapomněl s vykoulenýma očima zdokumentovat.

Se 107 tisíci sledujícími už je z tohoto muže zkrátka velký influncer. Fanoušky baví sledovat, jak tráví svůj volný čas. Určitě se ale těší, až ho zase uvidí v nějakém novém projektu, kde ukáže i svůj herecký talent.

Zdroj: Instagram.com

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články