Roman Vojtek popřál vše nejlepší své malé lásce. Při té příležitosti sdílel choulostivou fotografii přímo z porodnice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
roman vojtek
Zdroj: Profimedia

Roman Vojtek je nejen skvělý herec a zpěvák, ale už delší dobu také otec. Své děti miluje nade vše a nedávno to dokázal i přáním k narozeninám, které poslal synovi pomocí sociální sítě. Třeba si dnes roční Nathaniel časem bude moci přečíst, jak moc ho jeho otec už tehdy miloval.

Roman Vojtek má z předchozího manželství dceru Editu a syna Benedikta. Ty má ve střídavé péči, už rok se ale stará se svou novou partnerkou Petrou o chlapečka, kterého pojmenovali Nathaniel. Rodině to společně slušelo hned od začátku.

Fotkou z porodnice se pochlubil herec až po delší době. Právě ku příležitosti narozenin malého chlapce mu přišlo vhodné ukázat fanouškům, jak moc jeho i svou partnerku miluje. Společná fotka z porodnice celou řadu fanoušků dojala téměř až k slzám.

Přesně před rokem

„Všechno nejlepší, lásko naše. Přesně před rokem jsme tě poprvé objali, políbili a uvítali na tomto světě. Děkujeme, že sis nás vybral, že jsi zdravý a máš tolik radosti ze života,“ rozepsal se Roman na svém Instagramu a doplnil proslov mnoha emotikony.

„Moc tě milujeme a jsme šťastní, že tě máme. Tvoji… mamka a taťka,“ dodal nakonec. Malý Nathaniel si tak za pár let bude moci fotografii prohlédnout a zjistit, jak se na něho těsně po narození rodiče usmívali a jak byl roztomilý. Kromě toho bude zavalen také láskou všech fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Roman Vojtek se na fotce usmívá od ucha k uchu a jeho partnerka, která drží malého chlapečka na hrudi, vypadá sice vyčerpaně, ale velmi šťastně. Podle mnoha komentářů právě takhle vypadá ta pravá rodinná láska.

Všechno nejlepší ze všech koutů světa

Až to jednou bude Nathaniel číst, zjistí, že to nebyli jen jeho rodiče, kdo mu tehdy přál jen to nejlepší a hodně zdraví, ale i celá řada lidí, kteří podporují jeho tatínka s maminkou. Pod fotografií se to totiž doslova hemží milými komentáři a fanoušci přejí chlapci i jeho rodině vše dobré.

„Všechno nejlepší, jen ať vám Nathánek ve zdravíčku roste,“ přeje jedna fanynka. Další zase chlapci přeje do budoucna hodně sil a talentu po mamince i po tatínkovi. Kdo ví, třeba se jednou chlapec také ukáže na televizních obrazovkách jako slavný umělec.

Jasné je ale to, že má kolem sebe plno lidí, kteří ho milují a podporují, a poroste tak obklopen láskou. Takže se mu do budoucna bude snad dařit jedině dobře a jeho rodina mu dá vše potřebné, aby z něho vyrostl silný a pohledný mladý muž.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články