Roman Vojtek nějak narostl. Neuvěříte, jakou má teď výbavu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Roman Vojtek
Zdroj: Profimedia

Pro peníze je většina lidí schopna udělat vše. Stejně tak jako známý herec, jenž se v rámci svého povolání dobrovolně proměnil v ženu a ukázal vnady, které mu může každý závidět. Podívejte se, jakou proměnou si prošel Roman Vojtek, aby vás mohl bavit ve velkém.

Roman Vojtek je český herec, zpěvák a tanečník. Na brněnské JAMU vystudoval muzikálové herectví, objevuje se v divadlech a převážně na televizních obrazovkách.

Aktuálně účinkuje v nové řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde vystupují výherci z minulých řad soutěže.

To je výbava!

Roman Vojtek se v soutěži objevil již v roce 2016. Jelikož mu to ale šlo doopravdy skvěle, produkce si ho vybrala i na natáčení šampionské verze pořadu, která bude mít premiéru za pár dnů.

Roman se na svém instagramovém profilu ukázal s výbavou, kterou by si přála nejedna žena. Při proměně na jednu z celebrit, kterou v pořadu ztvárňoval, si měl herec možnost vyzkoušet, jaký to je pocit mít prsa pořádné velikosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

K příspěvku napsal popisek, z kterého je jasné, že i syn Beník by rád věděl, co tatínek v práci dělá. K příspěvku popsal rozhovor se svým synem: „Beník: Tati… a co ty tak v té práci děláš? Já: Jak já bych ti to Benďo vysvětlil…. prostě je to práce jako každá jiná.“

Skvělý táta

Kromě zábavných příspěvků na sociálních sítích se herec často chlubí i snímky se svou rodinou. Z předchozího manželství má herec děti Benedikta a Editu, s nimiž tráví hodně času. S muzikálovou herečkou Petrou Vojtkovou přivítali na svět minulý rok syna Nathaniela.

Těhotenství však nebyla pro rodinu žádná legrace. Roman s dětmi se nakazili koronavirem a Petra se rozhodla odstěhovat z domu. V době, kdy byl Roman s dětmi v karanténě, se Petra ubytovala u své sestry, která si již onemocněním prošla.

Muzikálová herečka udělala vše proto, aby byl malý mrňousek v pořádku. A podařilo se! Roman i Petra se radují z miminka, které dělá rodičům jen samou radost.

Budeme doufat, že nás Roman překvapí fotkou v dalším převleku a těšíme se na premiéru oblíbené show.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články