Roman Skamene vyvedl rodinku do společnosti. Ukázal manželku i vnoučata

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
roman skamene
Zdroj: Profimedia

Je známý kvůli své postavě malého vzrůstu a také díky svému neustálému úsměvu na tváři. Roman Skamene je hvězdou mnoha filmů i seriálů, mimo to je ale také manželem, otcem i dědečkem. Přesvědčil o tom na vernisáži v Obecním domě, kde se ukázal s rodinou.

Obvykle herec dbá na své soukromí. O manželce mluví jenom minimálně a především malé vnučky se snaží před médii chránit. Tentokrát se ale rozhodl, že je načase ukázat, jak je pyšný na všechny členy své velké rodiny. A je třeba říci, že na vernisáži celý rozkvetl.

A to ačkoli se ukázal oblečený jako sedlák v béžové bundě a košili s límečkem, který mu vykukoval zpod svetru. Svůj dědečkovský model doplnil brýlemi zavěšenými na provázku kolem krku. Nicméně s jeho milým úsměvem mu i tohle fanoušci odpouští.

Navíc díky tomu tak trochu opravdu vypadá jako roztomilý vesnický děda, který chce pro své děti jen to nejlepší, a tak jim vyrábí hračky ze dřeva a hraje si s nimi na zahradě. Zda tomu tak skutečně je, těžko říct, podle všeho ale i děti mají Romana rády a jsou z něho nadšené.

Vnučky rostou jako z vody

Roman Skamene je komunikativní člověk, který se dá snadno do řeči s kolegy z branže, nikdy tak neměl problém chodit do společnosti sám. V několika případech mu dělala společnost jeho žena Renata, jinak ale nikdy neukázal, jek velkou rodinu vlastně má.

Až doposud. Jeho vnučky rostou jako z vody a on usoudil, že vernisáž je akcí, na které by se měl objevit po boku celé skupinky lidí, a konečně ukázat, jak hrdým dědečkem se stal. Úsměvy rozdával na všechny strany, a dokonce novinářům společně s rodinou několikrát zapózoval.

Věnoval se především rodině

Roman rozhodně není tím, kdo by někam rodinu vytáhl a pak se jí nevěnoval. Většinu času trávil právě se svou ženou, především pak ale s vnučkami, se kterými si je podle všeho opravdu blízký. I tak si ale našel příležitost promluvit s dalšími lidmi.

profimedia

Zdroj: Profimedia

Od rodiny si několikrát odskočil pro pití a popovídal si s kolegy, kteří se na akci také ukázali, pak ale zase běžel hlídat své stádečko. Podle Expresu si před časem postěžoval, že mu dcera Sandra nedovolí hlídat vnučky, teď to ale vypadá, že na ně má času až dost.

Herec si v životě prošel mnoha problémy, ke kterým patřily dluhy i problémy s alkoholem. Ze všeho se ale dostal a teď je pro něho rodina tím nejdůležitějším. Možná i díky ní se z mnoha věcí dostal a dnes může být skvělým dědečkem, na nějž je rodina hrdá.

Zdroj: expres.cz, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články