Roman Šebrle září po boku nové partnerky. Rozvod už je jen formalita, a tak se vyjádřil k druhé svatbě

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Roman Sebrle
Zdroj: Profimedia

Roman Šebrle bude již brzy „svobodným“ mužem. Tedy spíše rozvedeným, protože ve skutečnosti má velké plány se svou přítelkyní Lenkou, kterou představil na premiéře velkofilmu Jan Žižka.

Manželský návrat se nekonal

Roman Šebrle potvrdil konec svého manželství s atletkou Evou a rozvod bude již brzy vyřešený. Ačkoliv se v květnu začalo spekulovat, že se k sobě manželé vrátili, jednalo se pouze o domněnky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Šebrle (@sebrleroman)

Manželé se spolu ukázali na maturitním plese syna Štěpána, ale nejednalo se o partnerský návrat, jak se někteří domnívali. Naopak! Tou dobou byl již bývalý sportovec čerstvě zamilovaný do Lenky.

„Jsme spolu asi čtyři měsíce a už jsme toho spolu dost zažili. Sice to vypadá, že jsme byli na jedné dovolené, ale není to tak, proto není důvod se skrývat. Oficiálně ještě rozvedený nejsem, ale je to opravdu už jen úřednická formalita,“ uvedl věci na pravou míru Šebrle.

Děti Štěpán a Kateřina jsou se situací rodičů smíření a dokonce je moderátor se svou novou přítelkyní seznámil.

„Děti už se s Lenkou seznámily, víc bych to nekomentoval,“ doplnil viditelně šťastně zamilovaný Šebrle.

Bude druhá svatba?

Zamilovaný moderátor nepopírá, že má s přítelkyní Lenkou velké plány. Zahrnují tyto plány i svatbu?

„Plány máme velké, ale oba už máme něco za sebou, takže to necháváme plynout a zbytečně netlačíme na pilu, jak se říká. Ale jedno vím jistě, ženit už se nebudu,“ řekl Šebrle rozhodně a nezbývá než doufat, že jeho partnerka je s tímto jeho rozhodnutím smířená.

S partnerkou Lenkou je prý spojuje hodně věcí a patří mezi ně i láska ke sportu. Tu po otci zdědily i obě jeho děti.

„I když už nejsem profesionální sportovec, tak se sportu naplno věnuji. Baví mě opravdu všechno, běhání, kolo, posilovna, golf, fotbal… Je toho opravdu hodně, co dělám. Jsem rád, že i děti se věnují sportu. Syn hraje za Duklu Praha a dcera se rovněž věnuje fotbalu,“ dodal olympijský vítěz.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články