Roman Šebrle se ukázal v plavkách na Zanzibaru. Lichotí mu ženy i muži

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Roman Sebrle
Zdroj: Nextfoto

Roman Šebrle si užívá dovolenou na Zanzibaru. A zdá se, že už kvůli němu by si možná nejedna dáma koupila letenku. Jeho poslední snímek na instagramu po nich totiž podle některých lidí musel zvýšit poptávku. A stačilo k tomu, aby se ukázal v plavkách.


Šebrle je magnetem na ženy. A pravděpodobně mu to vůbec nevadí, o jeho aférkách se v médiích píše poměrně často. Například jeho kolegyně Eva Perkausová se nedávno k jeho střídání partnerek vyjádřila na jedné ze společenských událostí, na kterou Roman nedorazil.

„Určitě tu není, to by mi dal vědět. Nevěděl by s kým dorazit. Ježíš, ten mě zabije. Myslím, že by to nebylo fér, kdyby s jednou přišel a druhou někde nechal. Jé, ten mi dá,“ řekla Blesku.

O tom, že má Šebrle kromě vloh k desetiboji talent také na to nechat se každou chvíli načapat s jinou ženou, psal před časem i Expres. Vypadá to ale, že ani tyto skandály nijak neodrazují zástupy fanynek, které by s ním hned na Zanzibar vyrazily.

Mnoho žen se začne topit

„Že bych dnes někoho na moři zachránil?“ napsal na svém instagramu u poslední fotky Šebrle. Na snímku se opírá o zábradlí a hledí na moře. Nejdůležitější ale pro většinu sledujících je to, že má na sobě jen plavky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Šebrle (@sebrleroman)

I když se zdá, že to přehnal s pobytem na sluníčku, ani jeho rudá kůže ženy neodrazuje. V komentářích se tak objevilo mnoho těch, které by se nechaly s radostí podobným plavčíkem zachránit.

„Předpokládám, že nyní se zvýší prodeje letenek na Zanzibar a mnoho žen se začne topit,“ myslí si například paní Alena. Její komentář potvrzuje uživatelka Aneta, která napsala: „Asi bych si měla jít zaplavat…“

Šílí z něj i muži

Kromě milých komentářů od žen se Šebrle dočkal pochval také od pánů. „Tipuji, že v kategorii moderátor televizních novin by to bylo první místo za formu. Dobrá práce, Romane!“ vzkázal mu pan Pavel.

„To je tělo,“ libuje si zase uživatel Patrik. Do jaké míry mu komentáře mužů lichotí a do jaké ho přivádějí do rozpaků, to není jasné. Očividně ale nemá Roman o fanoušky nouzi, a dovolenou si tak i díky milým vzkazům z Čech užívá naplno.

Zdroj: Instagram, Blesk, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články