Roman Šebrle se po více než 20 letech rozvádí a touží po společnosti. Nemá s kým zajít na panáka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
roman sebrlea
Zdroj: Michal Šula / MAFRA / Profimedia

Možná se zdá, že slavné osobnosti kolem sebe vždy mají přátele a fanoušky, se kterými se mohou bavit. Opak je ale pravdou. Přeci jenom jsou to stále jen lidé a občas trpí nedostatkem společnosti stejně jako každý z nás. Letos se to týká i moderátora Romana Šebrleho.

Na Vánoce byl podle příspěvků na svém Instagramu sám. Po více než dvaceti letech mu totiž manželka nadělila pod stromeček rozvod, a on tak nejspíš úplně příjemné svátky neprožil. O tom, že vztah moderátora s bývalou běžkyní skončil, informoval mimo jiné server cnn.iprima.cz.

Jenomže se zdá, že se jeho osamocení netýká pouze Vánoc. Ačkoli by se možná dalo očekávat, že bude mít právě v takto těžkých chvílích velkou podporu přátel, pravdou je, že nejspíš nemá své problémy s kým řešit nebo třeba zapíjet.

Takový je život

K rozvodu se Šebrle vyjádřil jen stručně: „Je to pravda, je mi to líto. Prostě takový je život a někdy se to tak vyvine,“ řekl pro CNN Prima News. Více nechtěl situaci rozebírat a není se asi čemu divit. Mnoho médií totiž podotklo, že měl během vztahu se ženou své neřesti.

Především na večírcích se prý nechával obletovat mladými ženami a dobré pití v jeho životě vždy nejspíš hrálo nějakou tu roli. Rád by s někým zašel na skleničku, problém je ale v tom, že není očividně s kým.

Ještě před časem byl moderátor po boku své ženy šťastný a zpráva o jeho rozvodu fanoušky šokovala. Je ale vidět, že ani on sám se s ním ještě nedokázal tak úplně smířit a o to komplikovanější pro něj teď samota je. Jak se ji rozhodl řešit? Na sociálních sítích!

Léčí si srdce na horách

Podle extra.cz se po Vánocích bývalý sportovec a moderátor pravděpodobně rozhodl vyléčit si své srdce na horách ve Špindlerově Mlýně. Ačkoli se na poslední fotce na svém Instagramu usmívá a zdá se, že má náladu dobrou, po Vánocích překvapil fanoušky svými dalšími příspěvky.

Ve stories totiž sdílel téměř až zoufalé žádosti o společnost a nejen své kamarády, ale také fanoušky vybízel k tomu, aby s ním zašli na nějaké to večerní popití. Jelikož se od té doby na Instagramu neozval, je dost možné, že se mu jeho přání splnilo.

S kým bude slavit silvestra? A poteče alkohol proudem? Šebrle se určitě po Novém roce na svém Instagramu opět ozve, takže pokud vás zajímá, kde se s ním můžete potkat, a třeba mu budete chtít pomoci od jeho samoty, rozhodně sledujte příspěvky bedlivě.

Zdroj: extra.cz, cnn.iprima.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články