Roman Šebrle přiznal, že je zamilovaný. Zřejmě se jedná o blondýnku z Varů

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Sebrle Roman
Zdroj: Nextfoto

A je to venku. Primácký zprávař Roman Šebrle konečně kápl božskou. Na svém instagramu se přiznal, že je zamilovaný. Ačkoliv ještě není oficiálně rozvedený, se svou novou blonďatou přítelkyní to zřejmě myslí opravdu vážně.

O sportovci a také moderátorovi Romanu Šebrlem se všeobecně ví, že má slabost pro krásné ženy. Nikoho tak příliš nepřekvapilo, když jeho manželství dospělo loni ke svému konci.

Románky mu nakonec jeho manželství ukončily

Pomyslným hřebíčkem do manželské rakve bylo Romanovo chování na večírku TV Prima, který se konal v létě roku 2018. Moderátor tam dováděl s jednou zaměstnankyní televize, dokonce s ní pak odjel neznámo kam.

Ačkoliv se druhý den ráno omlouval, manželství to zřejmě poznamenalo a na konci loňského roku se ukázalo, že manželé společně žádají o rozvod.

Tajemná žena z Varů

To, že ještě není oficiálně svobodný, mu ale nezabránilo v tom dále si užívat bohaté dámské společnosti. Naposledy tomu bylo na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Mnozí se domnívali, že blonďatá žena po jeho boku, se kterou pak odešel i na pokoj, je jen dalším z jeho oblíbených rozptýlení. Chyba lávky!

Zřejmě je to vážné

Jak informoval deník Super, Roman se ve svých instastories pochlubil zamilovanou fotografií, kde se objímá a líbá s krásnou blondýnkou.

Zřejmě se tak jedná o stejnou ženu, která doprovázela známého desetibojaře na filmovém festivalu. Zveřejněním fotky Šebrle jen dokázal, že se nejedná jen o nějaký krátkodobý flirt.

Podle informací webu se má jednat o podnikatelku Lenku, která má dokonce čtyři děti. Mezi její koníčky patří mimo jiné i turistika a běh. Je tedy jasné, co mají s olympijským vítězem společného.

Zdroj: Super.cz, Blesk, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články