Roman Šebrle nechce sedět doma v bačkorách. Vyjádřil se k vášnivé líbačce a tanci s neznámou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
roman sebrle
Zdroj: Profimedia

Informace o tom, že se po 21 letech Roman Šebrle s manželkou rozvádějí, je venku teprve krátký čas. I tak už má ale moderátor a bývalý desetibojař choutky a nechal se médii přistihnout při vášnivém sexy tanečku, který proběhl dva dny před koncem roku.

Šebrle trávil poslední dny loňského roku ve Špindlu, kde se také pořádně rozjel. Už před samotným silvestrovským večerem byl vidět s neznámou ženou, se kterou svedl pořádně žhavý tanec a došlo také na líbačku. Začalo se proto uvažovat o tom, zda si náhodou někoho nenašel.

Ačkoli by to bylo poté, co ohlásili s manželkou rozvod, poměrně rychlé, mnoho lidí by se tomu zrovna u Romana nedivilo. Média se tak zajímala o to, kdo je onou tajemnou ženou a zda s ní má Šebrle i něco víc než jenom jeden divoký večer.

Láska na jednu noc

Podle Blesku do sebe házel na večírku Šebrle jednoho panáka za druhým. Nakonec se seznámil s krásnou ženou, se kterou během tance na několik písniček tiskl tělo na tělo a nakonec přišla i vášnivá a poměrně dlouhá líbačka. Podle všeho šlo ale jenom o jednorázovou záležitost.

„Žádný vážný vztah, prostě diskotéková známost, hezká žena, které po pár skleničkách podlehl. Koneckonců rozvod probíhá, takže si může dělat, co chce…,“ řekl Blesku zdroj ze sportovcova okolí. „Druhý den už po oné ženě nebylo ani vidu, ani slechu,“ dodal.

Odkázal pak na Romanův instagram, kde je prý vidět, čím se následujícího dne sportovec bavil a kde o neznámé není ani zmínka. Sám Šebrle celou situaci okomentoval stručně a jasně: „Mám snad sedět doma v bačkorách?“ vzkázal médiím.

Rozvod se podle jeho ženy nekoná

Jak to má Šebrle s nějakými novými vztahy, není jasné. Ono totiž zatím není jasné ani to, jak to má se svou ženou, se kterou se údajně rozvádí. Ta totiž oznámila médiím, že se vlastně zatím žádný rozvod nekoná. O tom informoval web extra.cz.

„Nerozvádíme se, jsme ve společné domácnosti a jsme v pohodě. Nic podepsaného nemáme, všude se píše, že ano, ale není to tak. Zatím se nerozvádíme, řešíme různé jiné věci. Nic více k tomu říkat ale nebudu,“ uvedla pro deník bývalá atletka v pondělí.

Tím se celá situace pořádně zamotala a nikdo vlastně neví, co se mezi Šebrlem a jeho ženou děje. Vědí to alespoň oni dva? Těžko říct. Každopádně to vypadá, že si sportovec dopřává volnost, i když jeho žena má možná za to, že je pravdou opak. Kdo ví, jak tohle celé nakonec dopadne?

Zdroj: Blesk, extra.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články