Rodové prokletí Nedvědů. Bratranci se rozhádali stejně jako jejich otcové

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Nedved Frantisek
Zdroj: Profimedia

Legendární hudebníci František a Jan Nedvědovi v jednu chvíli pořádali obrovské koncerty, aby spolu záhy dokázali i několik let nemluvit. Zřejmě se jedná o nějaké rodinné prokletí. Postihlo to totiž i jejich syny. Ti se také rozhodli spolu koncertovat, a nejen, že se rozhádali, ale jeden z nich dokonce skončil na psychiatrii.

Bratři Nedvědové patří k legendám českého country. Oběma se narodili synové, kteří dostali jméno po svých slavných otcích.

Historie se opakuje

Bratranci František Nedvěd mladší a o tři roky starší Jan Nedvěd mladší se rozhodli následovat své rodiče a začali spolu koncertovat.

Jak se ale nyní ukazuje, zřejmě to nebyl nejlepší nápad. Stejně, jako tomu bylo u jejich otců, i u nich došlo k neshodám, které ale velmi nebezpečně vygradovaly.

Za vším hledej ženu

Podle Jana na tom nese velkou zásluhu Františkova přítelkyně. „Manažerku nám dělala Františkova přítelkyně Renata, bohužel neschopná, ale skvělá manipulátorka, co se Franty týče,“ svěřil se hudebník Blesku.

Podle něj dotyčná svou práci vůbec nezvládala. „Pořadatelé z nás byli úplně hotoví. Co předvedla v Nitře?! To mohou potvrdit i pořadatelé, kteří na ní už velmi rázně zvýšili i hlas,“ dodal.

Jediným řešením podle něj tak bylo nespolehlivou zaměstnankyni vyměnit. To se přirozeně Františkovi ani trochu nezamlouvalo.

Deprese i pobyt na psychiatrii

Navíc se u něj, zřejmě následkem velkého stresu, začaly opět projevovat deprese. František tak musel být nakonec hospitalizován na psychiatrii.

„Musí to tak být, jinak bude zase skákat z mostu nebo si podřezávat žíly, jak to v minulosti udělal. Franta má totiž sebevražedné sklony,“ prozradil jeho bratranec Blesku.

Všechny koncerty, které měli Nedvědi junioři v plánu, tak musely být přeloženy, či budou odehrány v náhradní sestavě. Honza ale stále doufá, že se Frantův stav zlepší a že si budou moci užít společné vystupování.

Zdroj: Blesk, Aha!

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články