Rodinné vztahy Prachařů s Hanychovou jsou zamotané, ale asi dobré. Minimálně se shodují v tom, že je Mia rozmazlená

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Agata Hanychova a Jakub Prachar
Zdroj: Profimedia

Vztahy mezi Agátou Hanychovou, Jakubem Prachařem a jeho rodinou jsou velkou záhadou asi pro všechny. Jednou to vypadá, že si nemohou přijít na jméno, pak se Dana Batulková vyfotí s Kryšpínem na Bali. O Jakubovi jednou v dobrém, podruhé si rýpne. A korunu tomu nasadil David Prachař, dle kterého je Mia rozmazlená. Což ostatně její matka nepopírá.

Minulý rok v létě sdílela Mariana Prachařová na svém instagramu fotografie, na kterých s ní pózuje Dana Batulková a mezi nimi je očividně spokojený Kryšpín Dopita.

Vztahy s bývalou tchyní jsou dobré

Ten zde byl na dovolené s otcem, Miroslavem Dopitou, a trávil zde čas i s Danou Batulkovou, která je tak trochu jeho náhradní babička. Když totiž Agáta ještě žila s Jakubem Prachařem, tak Dana Batulková hlídala malého Kryšpína.

Pod fotkou se hned sledující rozplývali nad tím, jak rodina drží při sobě a že Kryšpína berou jako vlastního, ačkoliv se Agáta a Jakub rozvedli.

Paradoxně mají Agáta a Dana nyní lepší vztah, než jaký byl prezentován v době manželství.

„S Jakubovou maminkou mám výborný vztah. Voláme si minimálně jednou týdně. Vídá se přibližně jednou měsíčně i s mým synem Kryšpínem, mají krásný vztah,“ prozradila minulý rok Agáta serveru Expres.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mariana Prachařová (@maripracharova)

Rozmazlená Mia

Jaký má Agáta vztah s bývalým tchánem Davidem Prachařem, to ani jeden z nich nikde neuvádí, ale minimálně mají stejný názor na Miu.

Když byl herec dotázán na to, zda je typickým rozmazlujícím dědečkem, měl jasnou odpověď. „Ona je rozmazlená dost, ta se nemusí rozmazlovat. Je to taková osobnost,“ řekl pro Prima ženy s tím, že Mia každému hned řekne, co si o něm myslí.

To je také důvod, proč má obavu, že bude mít problém ve škole, do které má v září nastoupit.

Pokud by snad měl někdo obavu, že se Agáta na bývalého tchána naštve, že říká o Mie, že je rozmazlená, tak on vlastně jen zopakoval její slova.

„Roza je kombinací Mii a Kryšpína. Kryšpín je rozežranej, Mia rozmazlená a Roza je rozežraná a rozmazlená holčička,“ řekla totiž pro server Extra Agáta v červnu minulého roku.

Tak snad se vzhledem ke shodám zapomnělo na neshody a Jakub s Agátou se budou schopni domluvit u probíhajícího soudu ohledně péče o Miu.

Zdroje: Instagram, Expres, Prima ženy, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články