Rodina Nikol Leitgeb adoptovala štěně. Jméno mu vymyslel její starší syn

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
nikol stibrova leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Nikol Leitgeb nejenže podporuje maminky s dětmi, které jsou vážně nemocné, ale umí pomoci také zvířatům. Adoptovala si totiž malé štěňátko, do kterého se zamilovali všichni.

Její fanoušci si teď prý nebudou pouštět stories, ve kterých je právě malý pes, protože jim teď budou pokaždé téct slzy dojetí, protože štěně je velmi roztomilé. Získalo také roztomilé jméno, které se sice pro psa nehodí, ale vymyslel ho starší syn, takže bylo jasné, že mu zůstane.

Štěně Meruňka se rychle zabydlelo

„Jak se bude jmenovat, Máťo?“ Meruňka. Nebo Evžen Vydra. TEN Meruňka… proč ne vlastně. Když může bejt Meruňka Zbyněk. Tak tohle je náš Meruňka. Třetí chlapeček, tak já nevím, co děláme blbě,“ napsala Nikol k sérii snímků na instagramu.

Na nich můžete vidět celou její rodinku i s novým členem, který si hned získal srdce všech. „Vítej v týhle bláznivý rodině, Meruňko,“ doplnila ještě influencerka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Meruňka si získá vaše srdce

Na fotografiích můžete vidět nejen Meruňku, ale také celou jeho rodinu, která si nového člena užívá. Malého pejska si oblíbil také manžel Petr, který ho určitě bude vychovávat tak, aby z něj byl poslušný pes.

Psa Nikol zachránila z organizace, která se stará o opuštěné psy a snaží se jim najít nový domov. A právě Meruňka byl mezi štěňaty, která se narodila jedné zachráněné fenečce. Nikol tak udělala dobrý skutek a vypadá to, že nadšení dětí nezná mezí.

Ve svém příběhu Nikol ukázala, že ač to vypadá jako jednoduchá věc, rozhodně bude delší dobu trvat, než naučí všechny tři své „kluky“ usínat ve stejnou dobu. Zatímco Meruňka si pohodlně hověl, její synové poskakovali v postýlkách.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články