Rodina jako z plakátu: Snímky Nikol Leitgeb a jejích nejbližších jsou potěchou pro oko

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Profimedia

Nikol Štíbrová, nyní provdaná Leitgeb, ukázala svou rodinu. Spíše teda její fotografka, která sdílela sérii snímků, jež vám vykouzlí úsměv na rtech. Nikol je na nich se svými třemi muži.

Herečka, která se teď aktivně věnuje hlavně svým dětem a peníze vydělává pomocí instagramu jako influencerka, je ze snímků nadšená stejně jako její fanoušci. Ti nezapomněli okomentovat hlavně její dva syny, kteří se na fotografiích rozhodně umějí „zatvářit“.

Herečka je čím dál krásnější

Fotografka Kateřina Nováková sdílela na svém profilu na instagramu sérii snímků, a focení s rodinkou si nemohla vynachválit. Nebylo to jejich první setkání, protože Nikol fotí už několik let. Tentokrát to ale nebyly sexy snímky, ale rodinné.

„Posílám finál fotky z našeho rodinného focení s Nikol. Trošku se nám to téma přehouplo za těch pár let… od sexy fotek až po komplet rodinné. Ale výhoda je, že Nikča zraje jako víno… prostě pořád hezčí a hezčí,“ připsala k fotografiím.

Některé vypadají velice umělecky, na některých se její synové tváří, jako by se jim focení nelíbilo. Především starší syn ukázal, co si o společných snímcích myslí. Petr, Nikolin manžel, je otcem pouze mladšího Tobiase.

Nic to ale nemění na tom, že si rozumí i s hereččiným starším synem, s jehož otcem nezůstala dlouho. Právě Mathias ve svém outfitu ukázal různé tváře. Rozhodně vás dojme snímek, na kterém je Petr jen se svým synem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Novakova (@kacanovakova)

Nikol šokovala na sociálních sítích se zbraní v ruce

Líbá ho na tvář a malý Tobias se tváří opravdu šťastně. Fotografka navíc ukázala také cit pro detail a oblečení všech zúčastněných sladila do dokonalé souhry barev, což ocenili také její sledující. Je vidět, že je to profesionálka.

Rodinné snímky jsou velkou potěchou pro oko. Co ale herečka nevychytala, byl příběh, který sdílela na svém instagramu. Především v této době, kdy Ukrajina bojuje proti Rusku, to nebylo vhodné. Nikol se totiž ukázala se zbraní v ruce.

Nešlo ale o to, že by se snad Nikol chtěla vydat do války. Zbraň snad potřebovat nebude. Šlo o kurz, který měli koupený už několik měsíců, ale volno bylo až právě v těchto dnech. „Péťa nás tam přihlásil už před časem, to jsme ještě nevěděli, že to bude celkem… tematické,“ řekla Nikol pro blesk.cz. Na zbrojní průkaz se ale herečka nechystá.

Zdroj: Instagram, blesk.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články