Rodina Gudasových je plná velkých talentů. Radkova dcera má za sebou dokonce muzikálovou premiéru

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Sourozenc Gudasovi
Zdroj: Profimedia

Rodina Gudasových je plná velkých talentů. Bývalý obránce Leo Gudas má naprosté právo být na své děti hrdý. Dcera Karolína je úspěšná se svým hudebně-vzdělávacím projektem Karol a Kvído a syn Radko působí v NHL. Karolína si navíc vzala hokejistu Michala Neuvirtha.

Když se Gudasovi sejdou u rodinného oběda, je jich plný dům a může se mluvit o jednom úspěšném členovi vedle druhého. Vždyť už i malá Leontýnka má za sebou premiéru v muzikálu.

Manželé Neurvithovi museli požádat o svolení Radka

„Kluci se domluvili, že pozvou své sestry na dovolenou. Takže my jsme vlastně přiletěly do Ameriky na takový sourozenecký týden, no a tady přeskočila jiskra,“ vzpomínala Karolína v pořadu Zakázané uvolnění na seznámení s manželem.

Ale protože se to prý v NHL nedělá, aby spoluhráči randili s některou ze sester, tak Michal nejprve požádal o svolení Radka.

„Chtěl jsem, aby to věděl první ode mě, než aby se to dozvěděl někde z druhý ruky,“ vysvětlil Michal, proč si za svým kamarádem nejprve došel pro svolení, zda může Karolínu pozvat na rande.

Jak je známo, rande nakonec dopadlo dobře a Karolína s Michalem se vzali. Mají spolu dceru Emily a syna Marka. Jejich kočovný život přijala Karolína s tím, že věděla, do čeho jde.

„Myslím si, že jsme se stěhovali osmkrát. Nejen v Americe, ale i v Česku, než jsme si našli to pravé místo. Tento život je ale na krátkou dobu, nebudete takhle žít do stáří. Někomu trvá kariéra dva roky, někomu deset, možná i patnáct, ale víc ne. Přijímala jsem, že to tak je, a věděla jsem, do čeho jdu. V tom byla velká výhoda, že jsem z hokejové rodiny,“ uvedla ve zmíněném pořadu.

Michal musel nakonec kariéru ukončit předčasně kvůli operaci kyčlí. Aktuálně je tak více úspěšnou v této manželské dvojici právě Karolína, která je dokonce nejmladší držitelkou Ceny Thálie.

Radkova rodina se rozrůstá podle klubů

Radko má se svou krásnou manželkou Barborou čtyři děti: syna Kvída a dcery Leontýnku, Elvíru a nejmladší Frídu. Jak připomíná server iSport, děti se rodily podle toho, jak hokejista přestupoval do jednotlivých klubů NHL.

V Tampě se mu narodila Leontýnka, ve Philadelphii Kvído, ve Washingtonu přišla na svět Elvíra a Frída se narodila na Floridě.

Manželka se musela vzdát své divadelní kariéry, aby mohla vychovávat děti v zámoří. Nyní se ale opět vrací ke své práci.

„Se švagrovou, která také studovala JAMU, si v létě vždycky dají pár koncertů. Ve Státech má učitele, učí se hře na hudební nástroje. Naše dcera Leontýnka začala do kumštu taky trochu fušovat, dostala se do svého prvního muzikálu, minulý víkend ho v Americe odehráli,“ řekl pyšný Radko ve zmíněném pořadu Zakázané uvolnění.

Syn Kvído se stejně jako tatínek věnuje hokeji a byl jedním z dětí, které po jednom z utkání na aktuálním mistrovství navštívili své tatínky v šatně.

Zdroje: iDNES, iSport, X

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články