Robert Urban se fanouškům ukázal nahý. Takhle ho v seriálu neuvidíte

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
robert urban
Zdroj: Nextfoto

Herec Robert Urban exceluje v primáckém seriálu ZOO. Tam dostal roli soudce, takže je nasnadě, že ho uvidíte v přesně střiženém saku a kalhotách. Jinak tomu je na instagramu.


Tam se totiž Urban ukázal tak, jak ho stvořila příroda. A že je o co stát! Místo oblečení ukázal pekáč buchet na břiše a také svaly na rukou. Takhle ho fanynky rozhodně neznají. Proč se rozhodl ukázat nahý? Sledující mu vysekli spoustu poklon a napsali pozitivní komentáře.

Urban rád provokuje okolí

Robert Urban vypadá na první pohled jako stydlivý kluk, ale rozhodně to tak není. V seriálu dostal roli soudce Petra Kříže, a už jen díky svým modrým očím získal spoustu příznivců. I díky němu je sledovanost seriálu neustále vysoká.

Právě v ZOO si získal fanynky na svou stranu. Proč se tedy ukazovat nahý? Možná chtěl předvést, že je to fešák, který má vypracovanou postavu. Šokoval snímkem, na kterém je zcela nahý a dělá si selfie před zrcadlem.

Není tedy patrné, jestli je skutečně obnažený, ale napovídá tomu nápis „No a co?“, který má přes intimní místa. Není škoda, aby své tělo schovával pod saky a kabáty, jako je tomu právě v seriálu? Mnoho fanynek se shodlo na tom, že má co ukazovat.

Na divadelních prknech také pobíhal skoro nahý

Urban není pouze seriálový herec, vidět jste ho mohli i na divadelních prknech. Právě na nich už ukázal, že se nebojí odhalit a nemá se za co stydět. Jeho role v seriálu ZOO ale podle některých brzy skončí, napsal Blesk.

Podle všeho by Urban měl ze seriálu postupně zmizet, stejně jako Eva Burešová, která odešla na mateřskou dovolenou. V seriálu se mu totiž nedaří v lásce, jedné partnerce utekl přímo od oltáře, další se s ním rozešla jen po telefonu.

Zatím tedy herec nenatáčí, a možná ani samotní tvůrci seriálu ZOO netuší, jak bude jeho dějová linka pokračovat. Jak ale vidno, umí si fanoušky najít i sám přes sociální sítě, kam umisťuje nejen spoře oděné snímky.

Zdroj: Instagram Roberta Urbana, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články