Robert Urban je krátce po rozchodu. Se svou čtyřletou známostí plánoval i rodinu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Robert Urban
Zdroj: Nextfoto

Už dnes večer uvede TV Prima první díl seriálu Eliška a Damián, kde ztvárňuje jednu z titulních rolí Robert Urban. Ten se proslavil seriálem ZOO, kde si zahrál bohatého soudce Petra Kříže. Seriálový krasavec má jen krátce po rozchodu a podle svých slov se nyní nejvíce učí bydlet opět sám.

V seriálu si Eliška a Damián si Robert zahraje šlechtice Damiána, v roli Elišky se představí Emma Smetana. Herec přiznává, že v současné době mu tato role velmi sedí. A to i proto, že je nyní single a nějaké ty gentlemanské lekce se mu hodí, píše server Prima Ženy.

Učí se bydlet sám

Urban donedávna tvořil pár s Andreou Kheilovou. S tou byli celkem 4 roky, a dokonce plánovali založit rodinu. K tomu ale nakonec nedošlo.

Po rozchodu se herec odstěhoval do vlastního bytu. Nyní tak nejvíce ze všeho řeší bydlení.

„Bydleli jsme v Dolních Měcholupech, kamarádi si ze mě dělali legraci, proč nebydlím v Praze. Teprve po přestěhování na Žižkov jsem to pochopil. Nemusím řešit dopravní zácpy, a když dojde k nejhoršímu, všude dojdu pěšky,“ cituje jeho slova Super.

Většinu věcí si prý v rámci stěhování zařídil sám. Vzor má v tomto ohledu v tatínkovi, který byl prý vždy praktický a naučil ho, že člověk se musí umět postavit na vlastní nohy.

Žádná nová žena na obzoru

Na dotaz, zda se v současné době někdo Robertovi líbí, herec se smíchem odpovídá: „Z takové otázky se vždycky zakoktám. Na obzoru žádná žena není.“

Robert se podle webu Český rozhlas Dvojka udržuje v kondici, zdravě se stravuje a cvičí. Je to na něm vidět a o nápadnice tak nejspíš nebude mít nikdy nouzi.

On sám ale tvrdí, že v zrcadle se rozhodně s nějakou samolibostí neprohlíží.

„My herci se živíme zevnějškem, tak se o sebe musíme nějak starat a udržovat se v kondici. Ale abych se každý den podíval do zrcadla a říkal si: ‚No ty jsi fešák, kámo!‘ Tak to ani náhodou,“ směje se.

Zdroj: Super, Prima Ženy, Český rozhlas Dvojka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články