Robert Rosenberg ukázal fanouškům svou výbavu. Má to ale jeden háček

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
robert rosemberg
Zdroj: Tomáš Blažek / MAFRA / Profimedia

Robert Rosenberg je jeden z nejslavnějších českých pornoherců. Oblíbený je svými fanoušky především proto, že poměrně na rovinu mluví o tématech, která jsou pro někoho tabu, a také vyniká humorem, který celá řada lidí ocení. Mimo jiné ho tak vyhledávají i na Instagramu.

Rosenberg je také moderátor věnující se spíše akcím s citlivější tematikou, a dále boxer a model. Samozřejmě se rád ukazuje fanouškům, i na Instagramu tak občas zveřejní nějakou tu pikantnější fotku. Nedávno se pochlubil obrázkem ze sprchy, kde po tréninku boxu relaxuje.

Fanouškům se ukázal v celé své kráse, jenom to, co mnohé podle doznání v komentářích zajímalo nejvíc, přikryl ručníkem. I tak (nebo možná právě proto) se dočkal celé řady komentářů od lidí, kteří by chtěli vidět víc nebo kteří ho jednoduše nějakým tím komentářem chtěli podpořit.

Relax po tréninku

„Po tréninku zasloužený relax!“ připsal stručně Rosenberg k fotografii ze sprchy. Na fotce si jednou rukou drží ručník a zakrývá s ním své citlivé partie, tou druhou pak drží telefon a v zamlženém zrcadle si dělá selfíčko. Fanouškům tak ukázal nejen své potetované tělo.

Jeho vtipné hashtagy #koště nebo #záchod, které k fotografii přidal, mnohé fanoušky pobavily. Na samotném Robertovi je vidět, že i když je po tréninku boxování sebevědomý, má také všeho až po krk a čeká ho nejspíš pořádný odpočinek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robert Rosenberg (@robert_rosenberg_box)

Při něm možná fanouškům odpoví na některé jejich komentáře, kterých je už teď pod fotografií plno. Za necelý den si už takový obrázek zasloužil 500 srdíček a celou řadu poznámek od těch, kteří Roberta na jeho Instagramu sledují. Mnozí se jednoduše neudrželi na uzdě a museli se vyjádřit.

Viky, ty máš teda ručník

„Vždy radost pohledět,“ píše jedna z fanynek. Další ženy jí přitakávají a některé se svěřují, že by chtěly vidět někdy také fotku bez ručníku. Většina pánů přidává jenom komentáře se smajlíky, které si Rosenberg pravděpodobně později vyloží jako závist.

„Viky, ty máš ale ručník,“ paroduje jeden ze sledujících hlášku z filmu Sněženky a Machři. Ani tento komentář nezůstává bez povšimnutí a vysloužil si pár srdíček. Jeden z odvážnějších komentářů dokonce označil Roberta za alfa samce.

Zatímco celá řada celebrit by si některé komentáře vzala osobně, pro Rosenberga jsou lichotkou. Přece jenom fanoušci narážejí pouze na to, co ho živí a na co je i přes přesvědčení některých hrdý. A je vidět, že fanoušků má stále více než odpůrců.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články