Robert Mikluš měl kdysi velké finanční problémy, styděl se pozvat ženy na rande, protože neměl na zaplacení večeře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Robert Miklus
Zdroj: Profimedia

V současné době hraje Lukáše Maška v seriálu Zlatá labuť. Známý je ale také ze snímků jako Četnické humoresky, Doktor Martin nebo Muži v říji. Robert Mikluš je, zdá se, velmi dobře zabezpečený. Před pár lety tomu ale bylo jinak. Byly doby, kdy neměl ani na nájem.

V roce 2007 byl obsazen do seriálu Četnické humoresky. Jenomže potom si na další větší roli musel počkat bezmála sedm let. Tehdy na tom byl podle webu Blesk velmi špatně, a chtěl si dokonce najít jiné zaměstnání.

Bál se, že nebude moci mít rodinu

Herec, který dnes hraje ve Zlaté labuti manžela herečky Kristýny Ryšky, měl tehdy velkou krizi. „Říkal jsem si, že takhle nebudu moct založit rodinu a mít dítě,“ vysvětluje.

„Bylo těžké pozvat holku na rande, protože jsem neměl peníze na večeři. To mě hrozně ponižovalo. Měl jsem pocit, že sice dělám v profesi maximum, ale stejně to pořád nestačí,“ cituje jeho slova Blesk.

Dnes mu složenky platí seriály

Nakonec se Miklušovi poštěstilo. Získal roli v seriálu Dokror Martin, po ní pak přišly další nabídky. Dnes si žije velmi dobře a nemá si na co stěžovat. A z role ve Zlaté labuti má velkou radost.

„Já to beru tak, že role v mainstreamovém seriálu mi dává určitou svobodu si pak třeba vybírat mezi více projekty. Protože díky tomu seriálu jsem víc na očích, je větší šance, že si mě zase někdo všimne,“ vysvětluje na webu Pro ženy.

Tam také otevřeně přiznává, že seriály mu dnes zaplatí složenky, a on se tak rozhodně nemá špatně. A to, že někdy hraje trochu negativní role, mu nevadí.

„Každá negativní role je pro mě dobrá sonda. Navíc tyhle postavy v divácích rezonují daleko víc,“ říká v rozhovoru pro Novinky s tím, že hrát na podobných pozicích mu vlastně docela vyhovuje.

Zdroj: Blesk, Pro ženy, Novinky

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články