Robert De Niro během dlouhého rozvodového řízení pracoval do posledních sil. Manželce posílal miliony, jí to ale bylo málo

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Robert De Niro
Zdroj: Profimedia

Robert De Niro se podruhé oženil v roce 1997. Se svou ženou Grace žil spokojeně několik let, v roce 2018 nicméně požádal o rozvod. Celý proces ale trval velmi dlouho a pro herce byl extrémně komplikovaný.

Ačkoli se v roce 2018 objevila informace o rozvodu herce poprvé, o tři roky později stále nebyl rozvedený. Média tehdy navíc uvedla, že jakožto manžel musí stále svou ženu v podstatě živit. A ona se rozhodně nebála toho využít.

Rozhazovala peníze

Grace Hightower využila příležitosti a po rozpadu vztahu začala rozhazovat hercovy peníze. Uvedla navíc, že jí její muž dává málo a to, co jí posílá, jí absolutně nestačí. Média přitom potvrdila, že dostává žena v přepočtu každý měsíc 1,2 milionu korun.

Její právník prý dokonce prohlásil, že De Nirovi peníze rozhodně nechybí, protože sám za svůj dům v Montaku utrácí daleko víc. Ačkoli argumenty byly směšné, musel herec dlouhé měsíce své ženě platit.

Nucen pracovat do vypětí sil

Aby zvládal platit vše, co po něm manželka chtěla, musel brát herec, kterému je dnes 80 let, každou nabídku. Pracoval i dvanáct hodin denně a to šest dní v týdnu, uvedl v roce 2021 Business Insider.

„Práci má rád. I v jeho věku je pro něho herectví vším. Jenomže musí trávit vyděláváním teď daleko více času a všechno se mu tím jenom znechutí,“ uvedla jeho právnička.

V roce 2021 De Niro přiznal, že se mu narodila dcera s Tiffany Chen, o tom, jaký je mezi nimi vztah, ale veřejně nikdy nepromluvil. Rozvod s jeho ženou pro něj byl velmi náročný, a není se tak čemu divit, že si od té doby své soukromí spíše střeží.

Zdroj: People, Essence, Vanity Fair, Daily Mail, Business Insider

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články