Rivalky z Muzikálu ze střední vyrostly v dospělé ženy a obě nyní čekají dítě. Reakce Zaca Efrona je skvělá

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Zac Efron
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Vanessa Hudgens a Zac Efron v dobách největší slávy Muzikálu ze střední tvořili kouzelný pár a vypadalo to, že jejich první láska bude zároveň i poslední. Hodně práce a vzdálenost mezi nimi ale nakonec vedla k jejich rozchodu. Zůstali však přáteli, a když se nyní ukázalo, že je Vanessa těhotná, měl pro to herec krásná slova.

Navíc není Vanessa jedinou z muzikálu, kdo čeká dítě. Příchod druhého potomka potvrdila i její filmová rivalka Ashley Tisdale a fanoušci šílí radostí.

Chemie byla patrná již na začátku

Jejich setkání na natáčení Muzikálu ze střední v roce 2005 bylo jejich osudovým. Vanessa v roce 2018 přiznala, že se dali dohromady hned na začátku natáčení, protože mezi nimi byla neskutečná chemie. Navíc jí vztah pomohl se vyrovnat se slávou, která přišla.

„Tím, že jsem ve vztahu, mám pocit, že mě to tak nějak stabilizovalo a ukotvilo a měla jsem se o koho opřít, kdo tím také procházel,“ dodala Hudgens.

Rozchod kvůli práci

Vztah potvrdili ale až v roce 2007 a od té doby nešetřili slovy nadšení jeden z druhého.

„Zvláštní věc, kterou od Vanessy nikdo nečekal, je, že pod tak sladkou dívkou… je velmi sexy žena,“ nechal se herec slyšet v roce 2007 v rozhovoru pro Rolling Stone.

V roce 2010 se nakonec pár rozešel a vydali se vlastními cestami. Ačkoliv nikdy neuvedli oficiální důvod rozchodu, Hudgens později uváděla, že nebylo možné udržet vztah na dálku.

Následně si herečka prošla několika vztahy, až našla štěstí u svého manžela Colea Tuckera, se kterým aktuálně čeká své první dítě.

Budou skvělé mámy

V rámci muzikálu byly Ashley Tisdale a Vanessa Hudgens rivalky, v reálném životě jsou kamarádky a navíc obě oznámily těhotenství ve stejné době.

V rozhovoru pro Access Hollywood se herec vyjádřil k tomu, jaké budou jeho kolegyně matky.

„Ach, budou to nejlepší mámy všech dob,“ uvedl nadšený herec a dodal, že budou muset dát dohromady nějaké setkání Muzikálu ze střední.

Zdroje: People, Access Hollywood

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články