Richardovi Genzerovi o adventu hořela hlava. Jeho staronová přítelkyně se s ním rozhodně nenudí

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Profimedia

Richard Genzer je nejen tanečník, herec a porotce v oblíbeném pořadu StarDance, ale taky velký komik. To velmi často dokazuje i na svých sociálních sítích. Naposledy přidal na Instagram velmi originální vzpomínku na advent. Jak je vidět, jeho staronová přítelkyně Petra se s ním rozhodně nenudí.

Když se řekne Richard Genzer, většina lidí si vybaví jeho velký smysl pro humor. „Geňa“, jak se mu přezdívá, se nebojí udělat legraci z čehokoliv, především pak sám ze sebe.

Komik i v soukromí

To dokazoval i v televizi, kde ho diváci mohli pravidelně vídat coby porotce pořadu StarDance… když hvězdy tančí. V relativně seriózním pořadu dokázal svým neotřelým humorem odlehčit atmosféru.

Často se stává, že komici a lidé, kteří baví publikum, přiznávají, že s nimi doma příliš velká zábava není. To ovšem není případ Richarda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Richard Genzer (@richardgenzer)

Hořící hlava – u Geni klasika

Ten se pochlubil na svém Instagramu vzpomínkou na advent, který doma oslavil vcelku zajímavým, ale až trochu nebezpečným způsobem.

Oblíbený bavič a tanečník si totiž dal adventní věnec přímo na hlavu. To by ovšem nebylo tak zvláštní, kdyby nebyly všechny svíčky na něm zapálené. Je až s podivem, že to hercova bohatá kudrnatá kštice přežila.

Vrátila se mu láska

Genzer se má podle všeho dobře a daří se mu i v osobním životě. Velkou zásluhu na tom má i jeho přítelkyně Petra, která se k němu před nějakou dobou vrátila.

Pár se rozešel letos v květnu. Byla to především iniciativa jeho partnerky a Richard z toho nebyl vůbec nadšený. „Odešla, stýská se mi a moc ji miluju. A to je všechno, co k tomu řeknu,“ uvedl tehdy pro Extra.cz.

Vše se ale naštěstí v dobré otočilo. Podle Ahaonline.cz expartnery sblížilo Petřino zranění. Ta měla problémy s nohou a Richard se o ni měl starat. V té době zřejmě došlo k obnovení jejich vztahu. Tak snad jim to tentokrát vydrží.

Zdroj: Ahaonline.cz, Blesk.cz, Extra.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články