Richard Krajčo vytvořil narozeninové video pro svého syna. Už je z něj šťastná třináctka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
krajco babinska karin
Zdroj: Nextfoto

Richard mladší se dostává do věku, kdy už začíná koukat po holkách. Rozhodně to ale není tak, že by si nerozuměl se svými rodiči. Syn českého zpěváka svou rodinu miluje a dobře vychází i s Krajčovou manželkou Karin.

Krajčo s Karin mají společný profil na instagramu a právě tam Richard popřál svému synovi všechno nejlepší. K tomu všemu sdílel také video, ve kterém jsou vzpomínky na celý jeho dosavadní život. V příspěvku ho i označil.

Fanoušci se přidávají k přání

„Náš chlapeček má dnes narozeniny. Nejsou slova, která by dokázala popsat tu lásku,“ připsal zpěvák k videu, ve kterém jsou fotografie z různých období. Vidět tak můžete malého Richarda, který je s tátou na fotbalovém zápase nebo na pouti.

Na každém snímku se oba usmívají a je vidět, že spolu mají skvělý vztah. Richard se narodil v roce 2009, má o dva roky mladší sestru Bereniku. Obě děti má Krajčo s Martinou Poulíčkovou, se kterou se v roce 2013 rozvedl.

V témže roce začal být spojovaný s Karin Babinskou, kterou si v roce 2017 vzal za ženu. Společně sdílejí nejen domácnost, ale také pracovní příležitosti. Karin se jako režisérka a také autorka několika knih podílí například na natáčení videoklipů kapely Kryštof.

Společně děti neplánují, jsou rádi za ty své

Karin si do manželství přivedla dceru z předchozího vztahu, navíc mají doma také spoustu zvířat. Richard s Karin žijí v Chotěvicích, kde mají statek, a nedávno koupili kostel, který se chystají renovovat. Už v zimě se mohli fanoušci kapely Kryštof podívat, jak kostel vypadá, protože v něm skupina pořádala menší koncert.

Richard neváhá ovšem pomáhat také zvířatům. Sám si zahrál nerudného muže ve filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, nebo také v několika dalších snímcích. S Karin se rádi ukazují na veřejnosti, i ve společnosti svých dětí. Jsou skvělá rodina a ani děti se nestydí se svými rodiči sdílet fotografie.

Fanoušci posílali přání Richardovi mladšímu nejen na profil jeho táty a Karin, ale také na jeho vlastní. Obdobně jako většina chlapců hraje Richard rád na playstationu nebo skládá lego. Snad z něho vyroste stejně sympatický a hlavně empatický muž, jakým je oblíbený český zpěvák.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články