Richard Krajčo vyrazil se synem na ryby. Všechny úlovky ale pustili zpět do rybníka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Nextfoto

Richard Krajčo je muž mnoha tváří. Na jednu stranu stíhá koncertovat na svých Kempech, zároveň si užívá chvíle s rodinou a také se snaží opravit chotěvický kostel, který mu říká pane.

Zpěvák se ani o prázdninách nenudí. Konečně mohl letos spustit oblíbené Kryštof Kempy, které si oblíbily celé rodiny. A je vidět, že byly úspěšné. Do toho všeho podporuje svou ženu Karin, která vydává novou knihu. A zatímco vystupuje, několik jeho přátel vyklízí kostel.

Dovolená u rybníka se synem

„Dnešní úlovky… Prozatím dva kapříci a jeden jeseter… Všechny jsme zpátky pustili, ale máme krásné zážitky a společně strávený čas,“ napsal zpěvák k sérii fotografií na instagramu, na kterých je nejen on, ale také jeho syn Richard.

Je vidět, že k přírodě má Krajčo velmi blízko. Však je často na svém statku v Chotěvicích, kde také nedávno koupil kostel. Ten se snaží zrekonstruovat, s čímž mu pomáhají také místní obyvatelé.

Tentokrát si ale užíval pohody u rybníka, kam vyrazil se svým synem. Během rybaření toho stihli určitě hodně probrat, a navíc byli také úspěšní, co se lovu týče. Jak přiznal Richard, všechny ryby nakonec pustili.

Krajčo je v jednom kole

Na snímcích můžete vidět nejen zpěváka, ale také jeho syna, který se chlubí úlovkem. Zvěčnění jsou tak v pohybu, když ryby tahají na břeh. Hudebník je na rybaření vybavený, a tak může vyrazit, kdykoliv má volno.

Ani během prázdnin ale nezahálí a snaží se, aby byli všichni kolem něj spokojení. A můžete očekávat, že během následujících let budou koncerty hlavně v kostele, na který Richard neustále vybírá prostředky.

Podporují ho hlavně fanoušci, kteří si kupují vstupenky na jeho koncerty. Právě z nich jde velká část na opravu kostela, který je v bídném stavu. Krajčo v něm chce pořádat nejen koncerty, ale také mše.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články