Richard Krajčo vyrazil se synem na plavbu člunem. Nechal mladého kapitána dokonce i řídit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Nextfoto

Richard Krajčo s Karin Babinskou si umí užívat dovolenou naplno. Prázdniny u moře jsou ale zážitkem i pro Richarda mladšího. V posledním příspěvku na svém instagramu se podělil s fanoušky o zážitek z výletu na lodi.

Se spravováním instagramu mu sice zatím pomáhá rodina, jednou ale možná bude tak slavný jako jeho otec. Už teď má sledujících tisíce a jeho fotky mají velký úspěch. Malý Richard se tentokrát ukázal se svým typickým širokým úsměvem a dal najevo, že být kapitánem lodi by mu v budoucnu nevadilo.

Je vidět, že dovolenou si užívá rodina se všemi vymoženostmi. Když byla možnost podívat se na moře z člunu, Krajčo ji využil, a svého syna dokonce nechal chvíli i řídit. Dopadlo to nakonec dobře. Možná je tak v malém chlapci nějaký skrytý talent?

Dva kapitáni

Že si rozlehlé modré moře a vítr ve vlasech oba užili, to je vidět na první pohled. Starší Krajčo v plavkách a s mokrými vlasy očividně právě vylezl z vody zpět do člunu, mladší se raději věnuje řízení a užívá si vodu z pohodlí lodě.

„Dva kapitáni,“ hlásí popisek příspěvku. K žádným hádkám o kormidlo – nebo v tomto případě spíš o volant člunu – tak očividně nedošlo. Je jasné, že svému synovi dopřál Krajčo dostatek prostoru, aby se pobavil a stouplo mu sebevědomí, zároveň ale dával na chlapce pořád pozor.

O zážitky z dovolené tak po návratu domů nebude mít rodina nouzi, je ale jasné, že zážitek na lodi si budou pamatovat všichni a převypráví ho známým jako první. Nejeden fanoušek by hned takový výlet absolvoval s nimi, což je vidět i v komentářích.

Malý slavný Krajčo

Ačkoli má Krajčo mladší o něco méně sledujících než profil jeho otce a Karin Babinské, blíží se počet jeho fanoušků k šesti tisícům. Není se tak čemu divit, že má chlapec u posledního příspěvku přes 900 srdíček a ani o komentáře není nouze.

Vtipní fanoušci oběma kapitánům salutují, někteří se ptají, kam mají s lodí namířeno, jiní tiše závidí a nahlas přejí, aby si Krajčovi dovolenou užili. „Kampak s tou lodí, kapitáne?“ ptá se někdo ze sledujících se smíchem. „Paráda, tak užívejte,“ přeje dvojici další.

Je jasné, že naplnit jeho slova není pro rodinu problém. S čím se pochlubí mladý Krajčo příště? Ať už to bude cokoli, jistě mu to opět zajistí nové fanoušky, a kdo ví, třeba jednou v počtu sledujících zbytek rodiny předežene.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články