Richard Krajčo strávil s rodinou konec roku u největšího mrakodrapu světa. Zdokumentoval to jeho vysmátý syn

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Krajco Richard
Zdroj: Profimedia

Richard Krajčo vyrazil na dovolenou do Dubaje a vyvezl celou svoji rodinu, tedy manželku Karin, své dvě děti z předešlého manželství a dceru své partnerky. Jejich silvestrovskými oslavami se na Instagramu pochlubil nejen slavný zpěvák, ale také jeho syn Richard.

Zpěvák skupiny Kryštof vyvezl své nejbližší na dovolenou. Poslední dny roku 2021 a první dny roku 2022 se rozhodli strávit ve slunné Dubaji.

Rodinné foto u mrakodrapu

Snímky z rodinné dovolené zveřejnil i zpěvákův syn Richard. Ten se na svém profilu pochlubil krásným snímkem. Před objektiv se nakonec vešla celá rodina.

O tom, že si Krajčovi dovolenou pořádně užili, svědčí i video, kde jsou vidět oslavy z konce roku, a to přímo u nejvyššího mrakodrapu světa — Burdž Chalífa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Tristan Krajčo (@richardtristankrajco)

Největší město Spojených arabských emirátů se koronavirové pandemie nezaleklo a u 828metrové budovy připravilo obrovský ohňostroj i laserovou show.

Instagramová konkurence slavného zpěváka

Dvanáctiletý Richard má podle svých sociálních sítí rád hudbu, lego a playstation. Také aktivně hraje fotbal a je velkým fanouškem fotbalové Slavie.

Na svém instagramovém profilu je velmi aktivní. Přidává tam fotografie a videa, na kterých se nezřídka objevuje i jeho slavný otec.

Zjevně spolu mají velmi dobrý vztah, který nezničil ani rozvod jeho rodičů. Hudebník Richard Krajčo byl ženatý už celkem třikrát.

Tři svatby a dva rozvody

Poprvé se oženil se zpěvačkou Ivou Frühlingovou, manželství nevydrželo ani rok. V roce 2008 si vzal Martinou Poulíčkovou, se kterou má dvě děti — syna Richarda a dceru Bereniku.

Manželství skončilo kvůli režisérce Karin Babinské, kterou si Krajčo v roce 2017 vzal za ženu. Ona má ze svého předešlého vztahu s Martinem Doubou dceru Jasmínu.

Zdroj: Instagram, Novinky.cz, Zivotvcesku.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články