Richard Krajčo si užívá sám u moře. Z Dubaje provokuje manželku, kterou nechal doma pracovat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Nextfoto

Richard Krajčo má za sebou odehrané dva koncerty, které sice měly proběhnout na Vánoce, ale pandemie koronaviru tomu zabránila. Vánoce se tak odehrály v květnu, fanouškům to ale nevadilo.

Jako pokaždé si Richard s celou kapelou koncerty užili na 1000 procent a nyní český zpěvák nabírá síly u moře, kde odpočívá, zatímco jeho žena Karin zůstala v Praze a pustila se do přípravy nového projektu, který bude sama režírovat.

V seriálu si zahraje s Davidem Švehlíkem

Někoho možná malinko naštve, že znovu vidí Krajča u moře. Čas tam tráví velmi často, ať sám, nebo se svou početnou rodinkou. Tentokrát se ale k němu vydal sám, doma nechal svou ženu Karin i děti. A fanouškům se na instagramu pochlubil snímkem, na kterém má znovu úsměv od ucha k uchu.

„Někdy má ta rutina své kouzlo: každé ráno kafe a procházka po pláži s hudbou v uších. Přijdu si trošku nefér, protože Karin mezitím chystá v Praze vše pro natáčení seriálu … ale věřím, že mi to přeje,“ připsal Richard k fotografii, podle které si pobyt na slunci velmi užívá.

„Začínáme už za 12 dní. A konečně se před kameru postavím s Davidem Švehlíkem (…). Hezky to pro nás Karin vymyslela, tak nás určitě i hezky zrežíruje, těším se,“ připsal český zpěvák. Fanouškům také popřál krásný den, kterých má teď určitě sám dostatek.

Richard srší energií, kterou rozdává na koncertech

Zpěvák navštívil Dubaj, což je město, které si oblíbily nejen české celebrity, ale také jejich fanoušci. V komentářích si můžete přečíst, že je Dubaj krásná, někdo ji navštívil už několikrát. Vypadá to, že počasí Richardovi jen přeje a mnoho lidí obdivuje jeho energii.

Tu rozdává hlavně na svých koncertech, při kterých se nezastaví. Při těch květnových si dokonce oblékl vánoční kostým, aby byly opravdu autentické.

Richard má pro legraci uděláno a dokazuje to i na podiu. Fanoušci se tak mohou těšit na letní Kryštof Kempy. Letos se budou konečně konat v takovém stylu jako v době před koronavirem. V plánu je setkání příznivců se členy kapely, dokonce si budou moci zahrát na hudební nástroje a čekají je také zajímaví hosté.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články