Richard Krajčo si užil divadelní večer s dcerou Berenikou. Z malé holčičky je slečna

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Richard Krajco
Zdroj: Profimedia

Richard Krajčo si své soukromí střeží. Občas ale udělá výjimku. Například když ho média osočovala, že se při rozvodu vykašlal na děti. Nebo nyní, když se chtěl pochlubit, jaká krásná slečna vyrostla z jeho dcery Bereniky.

Psal se rok 2011, Richard Krajčo byl ženatý s Martinou Poulíčkovou a měli spolu již syna Richarda.

Zázrak jménem děti

„Doteď jsem prožíval zázraky jen při skládání písní – a najednou zažívám něco, co daleko přesahuje to, co jsem doposud zažil. Vždyť děti jsou důvodem, že jsme na světě, ony jsou jediná stopa, která po nás tady zůstane,“ řekl dojatý otec po jeho narození.

Ačkoliv si své soukromí manželé střežili, lidé v okolí již tak tajemní nebyli. A tak se na veřejnost dostala informace, že do rodiny přibyla ještě dcera. Později pak manželé sdělili, že ji pojmenovali Berenika.

Rodinné štěstí bohužel nemělo dlouhého trvání a manželé se se rozvedli. Mohla za to láska zpěváka ke Karin Babinské, která kvůli němu odešla od svého manžela a je jeho současnou manželkou.

Rozvod naštěstí proběhl bez velkých výlevů a křivd, alespoň se to tak jevilo z vyjádření Krajča.

„Dodržuju přesně dny, kdy spolu s dětmi máme být, a je to často. Naše domluva se ženou byla přátelská. Oba si uvědomujeme, že děti potřebují mámu i tátu,“ řekl pro Aha!

Krásné vyznání od dcery

Zpěvák se pak několikrát bránil vůči osočování médií, že rozbil rodinu a nevěnuje se dětem. A tak o několik let později vpustil své fanoušky do svého soukromí, když sdílel dojemný vzkaz od tehdy osmileté dcery.

„Tatínku, děkuju, co pro mě děláš, že jsme spolu byli na dovolené, že mi kupuješ, co si přeju. Mám tě hrozně moc, moc a moc ráda. Jseš ten nejlepší táta na celém širém světě. Děkuju, že tě mám,“ zněl krásný vzkaz.

I těm největším odpůrcům tak muselo být zřejmé, že Krajčo nebude špatný táta.

Vyrostla do krásy

Dnes je z malé holčičky krásná dvanáctiletá slečna, která podědila to nejlepší z obou rodičů. Mnohé rysy má však podobné s tatínkem, zejména pak úsměv.

A jak je vidět, už zvládne být i tátova parťačka na večerní návštěvy divadla.

„Mega užitý večer s Berenikou,“ sdílel zpěvák na svém instagramu fotku s dcerou s tím, že spolu byli v Národním divadle na baletu Romeo a Julie.

Lichotky, jak jim to spolu sluší a jak je zpěvákovi dcera podobná, na sebe nenechaly dlouho čekat. Stejně jako dotazy, zda se dcera nevydá ve stopách tatínka.

Ten se ale již dříve vyjádřil, že se děti ještě neprofilovaly, a nechává to na nich, jakým směrem se vydají.

Zdroje: Blesk, Aha!, Extra, Instargram, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články