Richard Krajčo promluvil o hudebních plánech Charlotte Gottové. Mistrovy příznivce asi nepotěší

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Nextfoto

Dcera Karla Gotta Charlotte se poprvé proslavila ve svých 12 letech. Tehdy společně se svým tatínkem odzpívala hit Srdce nehasnou a šokovala fanoušky, kteří v ní najednou spatřili hvězdu. Řada fanoušků si myslela, že bude mladá Gottová po tatínkovi zpěvačkou.

Na čas se sice o Gottové nemluvilo, nedávno ale na vzpomínkovém koncertě pro svého otce zazpívala skvěle po boku Dary Rolins písničku Zvonky štěstí. Ačkoli na začátku měla problémy s mikrofonem, hned v prvních vteřinách písničky se s nimi vyrovnala a předvedla skvělý výkon.

Někteří lidé tak zajásali s tím, že se mladá hvězdička v 16 letech vrátila a bude pokračovat v hudební kariéře. Nejeden Gottův fanoušek by ji rád viděl jít ve šlépějích tatínka. Hudebník Richard Krajčo má ale na kariéru Charlotte Gottové jiný názor.

Talent rozhodně má

„Všichni vidí, že Charlotte charisma i talent má. Teď bude jenom na ní, jestli se bude chtít touto cestou vydat. Pak už záleží na spoustě dalších okolností, které ji na té cestě mohou potkat,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Podle jeho slov ale zpěvačkou nikdy nebude.

Ve šlépějích svého otce podle Krajča Gottová nepůjde, zpěv je totiž její hobby, není ale jasné, že by se mu chtěla věnovat naplno jako své hlavní kariéře. Což rozhodně nevylučuje to, že se občas objeví na nějakém tom koncertě a příležitostně zazpívá pár písniček.

Krajčo si navíc myslí, že i kdyby se Charlotte vydala na hudební dráhu, bude se věnovat zcela něčemu jinému než tomu, co dělal její otec. Dnešní generace je totiž už úplně někde jinde, a další Mistr tak z Gottovy dcery rozhodně nebude.

„Pokud se vydá na muzikantskou dráhu, jsem přesvědčen, že nebude dělat hudbu, jakou dělal její tatínek. To je v podstatě vyloučené. Dnešní mladá generace poslouchá úplně něco jiného a Charlotte se s tím bude muset nějak popasovat. Vidím to u svých dětí, které jsou v podobném věku jako ona,“ vysvětlil.

Prozatím nic nového nechystá

Krajčo prý neví o tom, že by Charlotte Gottová v současné době na něčem pracovala a chystala nějakou další písničku. „Záleží, jakým stylem by se chtěla vydat a prezentovat, ale jak říkám, dospívající generace je úplně jinde a já bych pro ni proto asi nebyl nejvhodnější autor,“ řekl.

Gottová je prozatím podle všeho velmi nerozhodná. Ve společnosti se objevuje jen zřídka, svůj talent projevuje jen málokdy, dokonce také na svém instagramu, kde má řadu sledujících, se prezentuje jen zřídka. Fanoušci by ji nejspíš rádi viděli na jevišti častěji, zdá se ale, že k tomu nedojde. Minimálně podle Richarda Krajča rozhodně ne.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Aha! 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články