Richard Krajčo naučil svou dcerku na kytaru. S výsledkem se pochlubil fanouškům

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: PETR KOZLÍK / MAFRA / Profimedia

Richard Krajčo se svou kapelou Kryštof získal na udílení Českého slavíka druhé místo v kategorii skupin. Možná sice očekával zlato, to mu ale sebrala kapela Mirai.

Doma se ale může zpěvák pochlubit svými dětmi, které jsou také jeho zlatíčky. Na Instagramu zveřejnil video, na kterém hraje na kytaru společně se svou dcerou Berenikou. Ta se podle všeho učí na kytaru velmi rychle.

Co jiného než píseň od Kryštof

Písnička, kterou si společně zahrají, je smutná balada Zůstaň tu se mnou právě od kapely Kryštof. Oba sedí na pohovce, před sebou na zemi mají položené noty, oba do papíru koukají a Richard se ještě snaží stíhat říkat Berenice, jaký má zahrát akord.

Oběma to ve videu velmi sluší, Berenika je hodně soustředěná a Richard vypadá, že je s výsledkem spokojený – jinak by se fanouškům asi nechlubil. Ti také poslali jen veselé reakce a pochválili Bereniku za to, jak je šikovná.

Richard se během ukázky občas usměje, však také samotný příspěvek nazval: „Takový kytarový podvečer s @berenikakrajcova.“ Svou dceru mohl označit, protože má svůj vlastní profil na Instagramu.

Lidé psali nejen vzkazy o tom, jak je Berenika šikovná po tátovi, ale mnozí si také posteskli, že by chtěli také takového tátu. Richard se dětem věnuje velmi rád a kdykoliv má volnou chvilku. Nejen na Instagramu, ale také na Facebooku od něj tedy můžete vidět různá videa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Richard je táta každým coulem

Rád s dětmi například kuchtí v kuchyni nebo něco tvoří. Je vidět, že celé rodině život na vesnici prospívá, Richard má dostatek času na věnování se dětem a má podporu ve své ženě Karin, která si do vztahu také jedno dítko přivedla. Richard má kromě Bereniky ještě syna.

Jak jsme zmínili, Kryštof si jako kapela odnesli letos z předávání stříbrného slavíka. V živém přenosu také zahráli svou písničku. Nedávno vyšel kapele nový videoklip na song Do nebe se propadám, který pojednává o smutné události. Roli Richardovy manželky si v tomto případě zahrála Patricie Pagáčová.

Ta má s natáčením videoklipů zkušenosti, jednou ji do svého díla obsadil také Marek Ztracený. Nová písnička od Richarda Krajča a jeho kapely v tuto chvíli aspiruje na jednu z nejhranějších písniček na českém YouTube.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články