Richard Krajčo a Karin Babinská zapózovali v plavkách na dovolené. Jsou prý šťastní jako dva kokosy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco karin babinska
Zdroj: Profimedia

Většina celebrit už vyměnila plavky za podzimní kabáty, mnohým se ale po létě stále stýská. Richard Krajčo s Karin Babinskou to vyřešili po svém. Na jejich instagramu se ještě se známkami teplého počasí setkáte, dvojice si totiž užívá dovolenou v Dubaji.

Hudebník se svou ženou sice nejspíš neměl v plánu rozpoutat pod snímkem na instagramu debatu o kokosech, nicméně jedné jediné věty, kterou k fotce připsali, se fanoušci chytili. A to i přesto, že bylo rozhodně co komentovat i jinak.

Dvojice je na snímku v plavkách a užívá si objetí na lodi na moři. Nejeden ze sledujících by možná rád chmurné počasí za okny vyměnil za teplo, které sálá z fotografie. Zdá se ale, že i závistivci to Krajčovi přejí a žádné nemilé komentáře se pod fotkou neobjevily.

Dva kokosy

Ze svého výletu mají Karin s Richardem radost. Není se čemu divit, kdo z vás by si nechtěl právě teď užívat tepla a sluníčka? Nejen vysmátou fotkou ale dvojice svou dobrou náladu ukázala.

„Happy jak dva kokosy,“ napsali Richard a Karin k fotce a přidali dva emotikony s exotickým ovocem. „Lepší ovoce jsme nenašli. Grepy nebyly,“ dodali se smíchem. Ačkoli si pár pozměnil známé spojení, zdá se, že i kokosy mohou být jednotkou dobré nálady.

Rozhodně se originální hláška zasloužila o velkou část komentářů. Kdo by řekl, že stačí ve větě vyměnit jedno slovo, abyste zaujali hned tolik lidí? „Kokosy na moři,“ napsal někdo vtipný hned v prvním komentáři. A pak se začaly sypat další.

Hubeňouři

„Vy jste hubeňouři. Měli byste se taky někdy najíst,“ míní jedna z fanynek. „Jste boží. Hlavně si to tam užívejte a naberte sílu ze sluníčka,“ přeje pro změnu další sledující.

Manželé podle dalšího fanouška štěstím doslova září a je vidět, jak moc si dovolenou užívají. Podle nejednoho sledujícího si pořádný oddech obě celebrity zaslouží. A vzhledem k jejich úsměvům je zbytečné se strachovat, že by si snad dovolenou Krajčovi neužili.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články