Richard Krajčo a Karin Babinská vzali maminky na dovolenou. Podle fanoušků jde o krásné gesto

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Richard Krajco Karin Babinska
Zdroj: Profimedia

Sliby se mají plnit o Vánocích. To sice obvykle platí, v případě rodiny Richarda Krajča ale došlo na splnění vánočního slibu až o něco později. Jeho maminka loni pod stromečkem slíbila, že kvůli svému synovi poprvé sedne do letadla. A to také splnila a opravdu s ním nedávno odletěla na dovolenou k moři.

„A je to tady. Nevěřil bych, že moje maminka poletí. Byl to vlastně maminčin dárek k Vánocům – že mi to splní. Společný čas u moře,“ napsal nedávno na sociálních sítích Krajčo. Karin Babinská pak prozradila, že na dovolenou s nimi vyrazila maminka i její.

„Tak jsme maminky vyvezli. Na lodi se po moři plavily prvně. Strach uvolňovaly přes výbuchy smíchu. Prostě blázinec,“ radovala se. Na dovolené podnikli Krajčo s Babinskou se svými maminkami mnoho věcí. A hudebník se pravidelně chlubil se zážitky na svém instagramu.

Výlet na každý den

„My si to s maminkami užíváme. A ony s námi snad taky. Naplánovali jsme jim výlet na každý den, tak snad je neuhoníme,“ strachoval se Krajčo před pár dny u fotky, na které se vedle své drahé polovičky usmívá od ucha k uchu.

Z jeho dalších příspěvků je ale jasné, že se bál úplně zbytečně. Hudebník ukázal sledujícím, jak s maminkami krmili racky přímo z ruky, jak si užívali plavbu na lodi nebo jak se projeli v luxusním autě.

„Tak dnes poslední den s mámou na dovolené. A tak jsem jí musel ještě udělat okružní jízdu. A ještě nás čeká večeře, dobrá láhev vína a šupajdy za vámi,“ napsal k poslednímu příspěvku z dovolené před dvěma dny Krajčo. Dovolená mu skončila a on se teď chystá na řadu vystoupení pro fanoušky.

Udělali pro maminky krásnou věc

Sledující na instagramu se shodují na tom, že Richard Krajčo a Karin Babinská udělaly pro své maminky jednu z nejkrásnějších možných věcí. Vzít rodiče na dovolenou je podle nich úžasný nápad.

Na druhou stranu návrat dvojice do Čech vítají fanoušci s nadšením a už se nemohou dočkat, až bude kapela Kryštof zase vystupovat. „Přijedu 500 km do Ústí a Chomutova. Už se moc těším,“ píše například jedna z uživatelek.

To, že jim skončila dovolená, Krajčovi ani Babinské nijak výrazně nevadí. Oba se totiž podle iDNES shodují na tom, že jde o velkou společnou vášeň. Vrátit se do pracovního procesu po dokonalé dovolené je pro ně prakticky splněným snem.

Zdroj: Blesk, Instagram, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články