Richard Genzer šokoval holou hlavou a nabídl svůj fén a hřeben. Naštěstí šlo jen o dočasný stav

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Nextfoto

Richard Genzer si rád dělá ze všech legraci, ale tentokrát své fanoušky opravdu vyděsil! Nedávno mluvil o tom, jak jeho vlasy šednou a má hodně koutů. A nyní se ukázal s holou hlavou a nabízí svůj fén a hřeben. Naštěstí se ukázalo, že se jednalo jen o natáčení spotu a hercovi vlasy zůstaly beze změn.

Dlouhé vlasy má už od školy, protože se prý líbily jeho mámě. Sám ale přiznává, že s nimi měl ve škole problémy, protože když šel do první třídy, měl na hlavě „řepu“.

Jediné období, kdy měl herec krátké vlasy, bylo v době, kdy byl na vojně.

O vlasy se moc nestará

Richard Genzer je co se týče vlasů ochoten experimentovat. Ve svých skoro šedesáti letech už vnímá, že vlasy nejsou, co bývaly.

Občas se o ně ale postará v rámci StarDance Blanka Hašková, která navrhne nějakou změnu.

„Vždycky, když už se třeba nudíme, třetí nebo čtvrtý díl, tak Blanka přijde a řekne: Tak co uděláme? Měli jsme to už narovnané, tak já to zkusím nějak podvázat,“ prozradil herec letos v dubnu pro Lifee, jak vznikají jeho vlasové kreace v pořadu.

Dodal, že s jeho vlasy toho ale moc dělat nejde, protože jsou kudrnaté a ne moc poddajné.

„Už si říkám: Vypadám jak garsonka. Samý kout! Nějaké ještě mám, tak jsem rád. Ale nestarám se o ně! To je zajímavé,“ dodal v rozhovoru.

Dokonce si je ani moc nemyje a připustil, že mu žena s dcerou závidí, že mu stačí umýt si hlavu jednou za deset dní. Navíc mu ještě závidí další věc, a to že mu nerostou chloupky na nohou.

Jako Patrasová z Návštěvníků!

Už to vypadalo, že aby to ženám jeho života líto, shodil svou hřívou a vzal to opravdu poctivě! Herec totiž na svém instagramu sdílel video, na kterém má pleš.

„Dobrý den, já bych vám chtěl udělat takovou nabídku. Mám inzerát. Prodám hřeben a fén, tak se kdyžtak ozvěte, kdybyste to potřebovali,“ říká ve videu, ke kterému připsal popisek „inzerát“.

Pro mnohé fanoušky byla tato proměna šokem, jeden z nich mu dokonce napsal, že vypadá jako Dáda Patrasová z Návštěvníků.

Mnozí mu ale psali, že doufají, že se jedná o vtip a že to opravdu neudělal. Tyto fanoušky uklidňuje server Super, dle kterého se jedná pouze o natáčení nového spotu a vlasy herce byly zachovány.

Zdroje: Lifee, Instagram, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články