Richard Genzer se na Nový rok bavil, až čéšky létaly z oken. Se starými přáteli si připomněl lekce baletu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Profimedia

Že je Richard Genzer zdatný tanečník, to potvrdil v roce 2018, kdy se zúčastnil taneční soutěže StarDance a i letos, kdy zasedl jako odborník v její porotě a hodnotil nové talenty. Málokdo si ho ale asi dokáže představit jako baleťáka. I takové doby ale prý bývaly.

Genzer je herec, moderátor, tanečník, ale především bavič. A jedním z jeho posledních příspěvků na Instagramu se mu rozhodně podařilo fanoušky pobavit. Ukázal na něm totiž, co si ještě pamatuje z lekcí baletu. Zároveň přiznal, že už to není, co to bývalo.

Vtipným videem, které zveřejnil na sociální síti, přilákal pozornost sledujících a celá řada z nich ho za jeho výkon chválí. Ačkoli on sám se sebou moc spokojený podle popisku videa nebyl, málokdo by to dal tak jako on. Uznejte sami, že se mu dařilo.

Staré vzpomínky

Genzer zveřejnil video, na kterém nejen on, ale celá řada jeho přátel procvičují na první pohled jednoduché baletní úkony. Zkušený tanečník ale hned pozná, že nejde o jednoduchou věc a zvláště potom, co člověk několik let netrénoval, je takový výkon pozoruhodný.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

„Na Nový rok jsme s kamarády tanečníky zavzpomínali na Taneční konzervatoři na balet, který jsme měli každý den. Peklo v kolenou. Čéšky lítaly z okna ven,“ zasmál se Richard u videa. I na samotném klipu je slyšet, že nejen jeho situace pobavila a celou scénu doprovází smích.

Otázkou je, jestli Genzer dokázal spíš to, že je skvělým tanečníkem nebo zvítězila jeho bavičská povaha. Fanoušci si každopádně příspěvek oblíbili a už dvě hodiny po zveřejnění se pyšnil desítkami srdíček a komentářů. Ať tak či tak, Richard si získal fanoušky na svou stranu.

Málokdo by to tak krásně dal

Mimo jiné si u svých sledujících Genzer vysloužil respekt. Většina lidí se totiž shoduje na tom, že by takový výkon jako on a jeho přátelé předvedl jen málokdo. „10 let baletu za mnou, dneska by ale s mojí postavou nikdo nepoznal, že jsem ho dělala,“ směje se jedna z fanynek.

„Náhodou jste skvělý. Pořád to tam je,“ chválí další sledující a jiný zase dodává: „Grand plie zvládnuto.“ I když někteří fanoušci se jenom usmívají a přidávají pod video komentáře v podobě srdíček, celkově je vidět, že má Genzer obdivovatele a že je pořád tanečníkem.

Rozhodně se s přáteli skvěle bavil a připomněl si plno pěkných chvil, které spolu v minulosti zažili. A to je dobře, protože jak se říká: Jak na Nový rok, tak po celý rok. A pokud to platí, Genzera čeká v roce 2022 jen a jen plno smíchu a dobré nálady.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články