Richard Genzer byl blízko smrti. Výšlap na kopec ho stál zdraví

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Show Jana Krause

Richard Genzer se představil fanouškům jako turista. Vyšlápl si totiž na jeden vrchol, z kterého poslal vzkaz svým sledujícím na instagramu. A rozhodně ho to citelně vyčerpalo.

Richard je známý herec a komik, který se dřív učil tancovat. Své umění pak ukázal například v taneční soutěži StarDance nebo ve videoklipu Marka Ztraceného, ve kterém si zatančil s radostí. Jeho krátká videa na instagramu fanoušci milují.

Richard se přiznal, že na něj sáhla smrt

„Dnes na mě sáhla smrt. Výšlap na Radobýl a pohled na @marinalabepistany,“ napsal Richard k příspěvku, který stojí za to shlédnout. Můžete na něm vidět známého herce, který sotva mluví. Promlouvá k fanouškům a ukazuje jim krásy okolní přírody.

Nejdříve můžete vidět jeho zadýchaný obličej, poté ukazuje přístav Marina Labe a posléze telefon obrací zase na sebe, aby divákům sdělil, aby ho tady nechali. Vypadá to, že tento výšlap úplně nezvládá.

Pravdou ale je, že Richard jde do sebe a snaží se pro sebe dělat zdravé věci. Konečně se dočkal návratu své partnerky, která se s ním po několika peripetiích rozešla. Krásná Pavla mu ale loni v listopadu dala druhou šanci a Genzer je zase šťastný.

Genzer je známý svým smyslem pro humor. Nebojí se udělat si legraci ani sám ze sebe, což dokazuje hlavně fanouškům. Se svým kolegou Michalem Suchánkem je součástí pořadu Partička, ve kterém excelují už několik let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

Centrem Prahy protančil v tangách

Právě Partička může za to, že se Geňa procházel a tančil na veřejnosti nahý. Vsadil se totiž, že když facebooková stránka Partičky dostane 100 tisíc liků, zatančí na veřejnosti. V tangách prosvištěl centrem Prahy a na jeho tanec všichni dlouho vzpomínali, napsal server proženy.cz.

Kromě toho, že byl účastníkem soutěže StarDance, kde vypadl v pátém kole, byl součástí také jako porotce. Jakožto student lidového tance tak uplatnil svoje dovednosti, a to jak praktického, tak teoretického rázu.

Na jeho profilu se sledující mohou bavit nejen skvělými videi, ale také snímky, kterými se herec a komik rád pochlubí. Není mu cizí ani černý humor, to ale jeho fanoušky baví, a proto jeho vtípky berou s nadhledem.

Zdroj: Instagram, proženy.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články