Richard Genzer a Linda Finková mají konečně po rozvodu. Bavič jí donesl i kytku, to tam prý ještě neviděli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Nextfoto

Už dávno se ví, že manželství Richarda Genzera a Lindy Finkové bylo dlouhé roky jen papírové. Teď po deseti letech se konečně dvojice pochlubila rozvodem. Herec a bavič opustil manželku v roce 2012. Tehdy si našel mladou milenku, ani jejich vztah ale nevydržel.


„Máme po rozvodu s Lindou po tolika letech, takže ona je svobodná a já jsem svobodný,“ prozradil Richard Genzer v pořadu ShowTime. Manželé spolu sice už dlouho nežijí, vycházeli spolu ale v rámci možností přátelsky.

Manželství je jen cár papíru

Finková podle iDNES už kdysi uvedla, že rozvod není nijak důležitým. To, že spolu nejsou, si řekli manželé slovně a nebylo kam pospíchat. Proto jim trvalo deset let, než se konečně k úkonu odhodlali i na papíře.

„Nemyslím si, že rozvod je důležitý životní krok. Myslím, že to je, když se dva lidi rozejdou. Ale rozvod, to už je jen cár papíru. Stejně jako papír o manželství, tak i papír o rozvodu je cár,“ prohlásila hudebnice.

Dodala tehdy, že finančně jsou dávno vypořádaní, a ani jeden z nich tak o majetek nepřijde. „Já navíc nic nepotřebuji. Jsem vydělávající paní a já uživím klidně několik rodin. Spousta rozvádějících se žen v Česku by si mohla vzít příklad,“ říká sebevědomě.

Prohra dvou lidí

Finková a Genzer spolu mají dvě děti.  Dceru Viktorku a syna Matyáše. V roce 2004 počali ještě jedno dítě, o to ale nakonec manželé přišli. Že by to hrálo roli v jejich rozpadu vztahu, prý není pravda.

Rozpad manželství vnímají spíše jako prohru dvou lidí. „U nás už to nefungovalo. Mrzí mě to. Samozřejmě je nejlepší, když jsou spolu lidi, kteří spolu mají i děti. Nám se to ale bohužel podělalo. Takhle je to prostě nejlepší. A asi mi to potvrdí každý, kdo byl nucen nějak změnit život,“ říká zpěvačka.

Nakonec spolu dnes již bývalí manželé mají vztah poměrně hezký. „Rozvod proběhl úplně v pohodě, já jsem Lindě donesl kytku, to tam prý ještě nikdy neviděli. A když četli rozsudek, tak jsme si oba i poplakali. No a pak jsme si šli každý po svých,“ uvedl k situaci Genzer.

Zdroj: Extra, Blesk, iDNES, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články