Řepka s Kristelovou se soustředí na svůj vztah. On věčně není doma, pak očekává navařeno, uklizeno a úsměvy

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Katerina Kristelova Tomas Repka
Zdroj: Profimedia

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka dříve bývali často cílem bulvárních médií. Potýkali se se soudy kvůli falešným erotickým inzerátům podaných jménem Řepkovy bývalé partnerky Vlaďky Erbové. Řepka strávil nakonec za mřížemi něco přes půl roku. Dnes žijí oba partneři spokojeně a Kristelové vůbec nevadí, že na sebe velkou pozornost strhává právě on.

Bývalý profesionální fotbalista se po boku půvabné moderátorky objevil nedávno na veřejnosti. Dorazit byla prakticky povinnost, křtila se totiž právě kniha Kristelové.

Během akce se nechal Řepka vyzpovídat a prozradil například to, jak mu to s Kateřinou klape.

Věčně nejsem doma

V současné době se Řepka s Kristelovou soustředí plně na svůj vztah. Řepka nicméně přiznává, že to s ním je poměrně složité. Proto také svou přítelkyni obdivuje.

„Tak se mnou to samozřejmě je jako s každým sportovcem. Ty ženy to nemají jednoduché. Pořád jsme pryč a věčně nejsme doma. Ale když přijdu z tréninku domů, tak očekávám to zázemí, navařeno, uklizeno a s úsměvem otvírat dveře,“ svěřil se pro Extra.

Společné děti podle jeho slov s Kateřinou neplánují. Ona má dceru, on sám má děti tři.

A jak vidí svůj život po boku sportovce sama Kristelová?

„Řada lidí si myslí, že je to jednoduché být po boku legendy, ale s žádným chlapem to není jednoduché, ať už je sportovec, nebo ne. Ale tady jde spíš o to, že ti chlapi jsou víc na očích a tím je to těžší,“ říká. Pro svého partnera by ale udělala cokoli.

Zdroj: Seznam Zprávy, Extra, iRozhlas

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články