Renata Kajdžas na sobě pořádně zamakala. Z jejího dekoltu a vypracovaných břišáků budete paf

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
renata kajdžas.
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Někteří z vás si možná pamatují televizní reality show s názvem Big Brother. Právě tady se stala pro média zajímavou Renata Kajdžas, která sice nebyla ve vile příliš oblíbená, ale i tak se dostala poměrně daleko.

Ostatní mohou znát Renatu jako hlasatelku z rádia Evropa 2, kde byla členkou ranního týmu a moderovala zprávy o počasí. Víte ale, jak vypadá žena z Big Brothera dnes?

Pravděpodobně byste ji nepoznali. Kromě toho, že zapracovala na svém osobním životě, začala také pořádně posilovat a na její postavě je to rozhodně vidět. Přinášíme vám podrobnosti o její proměně.

Nějaký čas žila s milionářem, jejich vztah se ale rozpadl

Big Brother nebyl jedinou reality show, která se v České republice natáčela. Velmi známým se stal také pořad Vyvolení, jehož vítězem je Tony Jalovec. Možná to byl právě tenhle společný zážitek, který pár svedl dohromady.

Jenomže jak se ukázalo, nic netrvá věčně, Tony většinu svého majetku utratil a s Renatou se začali paradoxně i kvůli penězům často hádat. Proto se nakonec rozvedli.

A to i přesto, že chtěli vztah zachránit snahou o miminko. Nakonec oba usoudili, že vedle sebe žijí spíš jako bratr se sestrou a nikam nevede se dál trápit. Dali si vzájemnou volnost.

Mezi další Renatiny expartnery ze světa showbyznysu patří například Tomáš Savka, zpěvák a účastník soutěže Česko hledá Superstar. V současné době se snaží Kajdžas pracovat především sama na sobě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Renata Mistrik (@renata_kajdzas_m)

S fanoušky komunikuje a chce dále zůstat ve světě, kde bude pro lidi alespoň trochu známou. Snaží se to ale udělat jiným způsobem než kontroverzností a střídáním partnerů. A pomáhá jí v tom Instagram.

Tohle tělo by jí mohl kdekdo závidět

Na fotkách, které na své sociální síti Renata zveřejňuje, je vidět, že je to v obličeji velmi milá a pohledná žena. Ale její sladkou tvářičku by nikdo neměl podceňovat.

V páce by totiž pravděpodobně snadno strčila do kapsy kdejakého chlapa. Její tělo je samý sval, je jasné, že v posledních letech v posilovně strávila více než pár hodin.

Kromě toho sdílí se svými fanoušky také fotky jedné ze svých největších lásek – papoušků. Hned na několika obrázcích je s nimi zachycená, a i podle komentářů k nim jsou pro ni tahle zvířata únikem z reality.

I když byla kdysi jednou z hlavních tváří televize a každý večer diváci čekali na to, co ve vile provede, dnes je spíše klidnou ženou, která se snaží věnovat svým vlastním zájmům.

S diváky i tak ale nadále sdílí své nadšení ze života a je ráda za jakoukoli přízeň a podporu, kterou jí na Instagramu někdo vyjádří.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články