Regina Řandová ženila syna. Pršelo, ale pro dabérku je to symbol štěstí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
regina randova
Zdroj: Nextfoto

Reginu Řandovou si pamatujete z filmu Bota jménem Melichar. Herečka zanedlouho oslaví již pětapadesáté narozeniny a fanouškům na instagramu ukázala fotky ze sobotní svatby, kdy ženila svého syna Čestmíra.

Podělila se nejen o zážitky, ale také pochválila celou organizaci. Nevěsta i sama Řandová měly nádhernou kytici. Herečka ženila svého jediného syna Čestmíra, který si bral svou přítelkyni Terezu. Bohužel jim při obřadu pršelo, ale všichni to brali jako dobré znamení.

Řandová se pochlubila šaty i synem

„Terezku a Čendu jsme k oltáři dovedli. Když je déšť, prý prší štěstí a já věřím, že to tak je. A v sobotu pršelo celý den,“ popsala svatební den Regina, která na svatbu oblékla nádherné květované šaty.

Její šaty byly vyloženě letní, plné květin, s délkou po kolena a k tomu se nechala krásně učesat. A hereččin syn se oblékl do stejného vzoru. Košile byla totiž také květovaná, k tomu si uvázal růžovou kravatu.

Vesta a kalhoty měly vínovou barvu. Řandová může být na svého syna pyšná, protože z něj vyrostl velký fešák. Jeho nastávající Tereza měla šaty klasického střihu, vlasy vyčesané a její tatínek nad ní držel deštník, aby nemokla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Regina Řandová (@regina.randova)

Regina má spoustu práce, ale čas má i na vnoučata

Herečce to na svatbě moc slušelo, a i když pršelo, všichni si ji užili. Na obřadu by Regina samozřejmě nesměla chybět, ale má i spoustu pracovních povinností. Dabuje každý týden několik dní. „Teď mě čeká natáčení dobovky, kde budu hrát paní učitelku na střední škole. Zrovna jsem byla na kostýmové zkoušce a moc se na to těším,“ řekla pro super.cz.

Kromě práce si ale užívá také společnosti svých vnoučat, kvůli kterým se musí udržovat ve formě. A jak to dělá? „Hraju golf. Ty procházky a pohyb s holemi mi dělají dobře. Udržuje mě to v kondici. A pak ještě moje dvě vnoučata. Pořád je zvedám a nosím, a to je docela záhul,“ směje se Řandová.

Fanouškům se pravidelně svěřuje s tím, co zrovna dělá. Například prostřednictvím instagramu popřála svému synovi k narozeninám, které slavil relativně nedávno. Jako dárek si nadělil právě svatební obřad, aby pojal za manželku svojí přítelkyni Terezu.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články