Regina Řandová vzala maminku do kina. Fanoušci tvrdí, že vypadá jak Jitka Molavcová

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
regina randova
Zdroj: Profimedia

Reginu Řandovou znáte především jako dabérku, ale stala se také součástí televizního seriálu Slunečná. Nedávno vyvedla svou maminku do společnosti a společným snímkem se pochlubila.

Regina vzala svou maminku do kina na premiéru a při té příležitosti se s ní nechala vyfotit. Na první pohled vypadá jako paní Molavcová, což přiznali také její fanoušci. Obě na snímku vypadají skvěle a užívají si pocit, že mohou vyrazit společně mezi lidi.

Regina se ráda pochlubí i snímky z dětství

Regina se v poslední době věnuje hlavně svým vnukům, se kterými ráda tráví čas a jejich snímky zahlcují její instagram. Fanouškům to ale nevadí, jsou rádi, že si herečka svou babičkovskou roli užívá.

Prababičkou je tedy její maminka, které to velmi slušelo. „Čtvrteční premiéra filmu Jan Přeučil v Kině Lucerna s maminkou. Zase trochu za kulturou,“ připsala k fotografii Regina. Sama je oblečená do červeného kabátu, který kontrastuje s její blond kšticí.

Ona i maminka se smějí do objektivu. A není divu, po delší době jsou zase kina a divadla otevřená všem. Maminka má na sobě černý kabát s vínovou šálou a vedle Reginy vypadá spíše jako její sestra než jako maminka.

Je neuvěřitelné, že i tahle žena si užívá již pravnoučata. Regina je s fanoušky v každodenním kontaktu. Ráda fotí nejen sama sebe, ale také si užívá večeře se svými hereckými kolegyněmi ze Slunečné nebo sdílí snímky ze svého dětství.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Regina Řandová (@regina.randova)

Babičkou na plný úvazek

Se svými vnuky je velmi ráda a vede je k aktivnímu životu. Na jejím profilu tak můžete vidět, jak s nimi lyžuje nebo si dopřává relax ve městě. Nebojí se ničeho, a protože je to mladá babička, může vyzkoušet i věci, které jsou pro ni neznámé.

Ráda propaguje skvělé věci a nebojí se ukázat své soukromí. Fanoušci ji za to oceňují, protože Regina ve svém věku umí ukázat, jak jsou fanoušci důležití.

Pořád optimistická dabérka a herečka si s malými vnuky užívá každý den, a je to vidět i na fotografiích. I její herecké kolegyně se rozplývají nad snímky roztomilých kloučků, kterými se Regina vždycky ráda pochlubí a připojí k nim i vtipné texty.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články