Regina Řandová si užívá dovolené. Zapózovala jako malá mořská víla

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
regina randova
Zdroj: Nextfoto

Reginu Řandovou můžete pravidelně vídat v seriálu Slunečná, ale aktuálně se nachází na dovolené u moře, ze které poslala fanouškům na instagramu fotografii. Herečka nedávno oslavila 55. narozeniny, ale vypadá skvěle.

Herečka a dabérka si umí udělat srandu sama ze sebe. Není tak divu, že ke snímku připsala jen krátké heslo. Fanoušci jí popřáli hezkou dovolenou, a těší se na to, že jim Řandová ukáže ještě další střípky.

Dovolenou u moře si rozhodně zaslouží

„Hraju golf. Ty procházky a pohyb s holemi mi dělají dobře. Udržuje mě to v kondici. A pak ještě moje dvě vnoučata. Pořád je zvedám a nosím, a to je docela záhul,“ svěřila se serveru Super.cz. Prozradila tak svůj tip, jak zvládá každodenní zápřah.

Nejen kvůli dětem se udržuje ve formě. Dokonce se stala tváří pražské dermatologické kliniky, ale na nějaký invazivní zákrok se ještě nechystá. O svou pleť pravidelně pečuje, protože je pro herečku velmi důležité vypadat dobře.

Používá nejen krémy, ale své pokožce pomáhá také tím, že pravidelně pije. Právě hydratace je podle herečky velmi důležitá, protože bez ní kůže vysychá, a pak vám nepomohou žádné krémy k tomu, abyste vypadali mladší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Regina Řandová (@regina.randova)

K mořské víle by se klobouk nehodil

A dobře vypadá na snímku, na kterém Regina leží u moře na oblázkové pláži. Je vidět, že si dovolenou užívá. Jednodílné tmavé plavky doplnila pouze slunečními brýlemi a hrdě se vystavuje sluníčku.

Deníku ale řekla, že si svou pleť chrání alespoň kloboučkem. „Proto se v poslední době snažím si třeba i neopalovat obličej. A když jedu k moři a nejdu zrovna do vody, nosím neustále klobouk nebo kšiltovku a snažím se alespoň trošku tu pleť chránit.“

Je tak možné, že na fotografii chtěla vypadat co nejlépe, a pokrývka hlavy by výsledný efekt zkazila. Ke snímku totiž napsala: „Malá mořská víla.“ A k mořské panně se rozhodně kšiltovka nehodí.

Zdroj: Instagram, Super, Deník

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články