Regina Řandová se pochlubila vnuky. Budou z nich herci po babičce?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
regina randova
Zdroj: Profimedia

Není výjimkou, že se v rodině herců či zpěváků předává talent z generace na generaci. Děti slavných často zdědí vlohy a podporovány rodiči se vydají v jejich stopách. Někdy to sice nevyjde, to ale neznamená, že by se nemohl talent objevit až ob generaci.

Pravděpodobně tak to bude podle všeho i u Reginy Řandové. Tato česká herečka se objevila v celé řadě filmů i seriálů, zahrála si třeba nedávno v oblíbené Slunečné, kde ztvárnila roli jedné z vesnických drben, pár let předtím hrála také v seriálech Doktoři z počátků nebo Vyprávěj.

Kromě herectví se ale musí naplno věnovat i rodině. Ve svých čtyřiapadesáti letech je totiž dvojnásobnou babičkou. Její syn Čestmír má dva krásné syny, se kterými Regina tráví veškerý volný čas, který si může dovolit jim věnovat. A s malými šikuly se pochlubila i na sociální síti.

Užije si s nimi tunu zábavy

Když vzorná babička své vnuky hlídá, nikdy se u toho nenudí. Alespoň tak to působí z jejího příspěvku, který přidala na Instagram. Sdílela na něm fotografii, na které se dva vysmátí chlapci šklebí do objektivu fotoaparátu a je vidět, že mají skvělou náladu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Regina Řandová (@regina.randova)

Sedí společně na jedné malé židličce a zdá se, že jako bratři si skvěle rozumí, a i přes nějakou tu sourozeneckou neshodu jsou si velmi blízcí. „Zatím se na to houpací křesílko vejdou oba. Je s nimi taková sranda. Hned má člověk dobrou náladu,“ pochválila vnuky Řandová.

Jako babička rozhodně nezklamala. Vnukové s ní rádi tráví čas a ona je nadšená, kdykoli může být s nimi. Dobrou náladu si tak vzájemně předávají a důvody k úsměvu jim nejspíš jen tak nedojdou. Už teď jsou to podle Řandové pěkní rošťáci, a možná budou mít dokonce v budoucnu talent na herectví.

Nová herecká generace?

Ačkoli se zatím nedá říci, čím se budou kluci živit, nebylo by překvapením, kdyby se jednou ukázali ve filmu či seriálu. Geny by na to po babičce rozhodně měli. Jedna ze sledujících se dokonce Řadové v komentářích pod fotkou ptá, zda budou chlapci herci po mamince.

„To jsou krásní chlapečci. Také z nich budou herci po mamince?“ napsala. Pravděpodobně se spletla a mylně považovala Řandovou za jejich matku. „Spíš po babičce,“ upravuje její myšlenku se smíchem Regina. Očividně by se tak ale nebránila tomu, že by se z jejích vnoučků staly hvězdy.

Kdo ví, čím se nakonec chlapci stanou. Zatím by bylo jistě velmi unáhlené dělat nějaké závěry, jisté ale je, že ať už se rozhodnou kluci jakkoli, babička je v jejich cestě podpoří. Od toho tu přece babičky jsou, aby svým vnoučatům předaly lásku a sílu do života.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články