Rapper Karlo se ve vězení oženil. Za mřížemi chce vydat také dvě hudební alba

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Rapper
Zdroj: Shutterstock

Jmenuje se Juraj Čaba, většina lidí ho zná spíše pod přezdívkou Karlo. Slovenský rapper byl loni v březnu odsouzen za přechovávání drog k sedmi letům vězení. To nicméně jeho kariéru nezastavilo. Za mřížemi odehrál koncert, a dokonce má v plánu během svého pobytu ve vězení vydat 2 alba.

Pobyt za mřížemi pro něj sice jistě není snadný, snaží se ale nadále komunikovat alespoň v rámci možností s fanoušky. Pracuje také jak na svém osobním, tak pracovním životě. Dokonce se mu podařilo oženit se, uvádí Refresher.

Novinky z vězení

Karlo pomocí svého admina jednou za čas informuje sledující na sociálních sítích o novinkách ze svého života. Nedávno se na jeho instagramu objevila fotografie, u které se svěřil právě s tím, že se oženil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karlo (@karlojetomeno)

Doplnil také něco málo ke svým hudebním úspěchům. „Mám se fajn, jsem živý a zdravý. Pozdravuji, pa,“ píše pozitivně na konci příspěvku. Je tak vidět, že ani ve vězení nezahálí a snaží se žít život naplno.

Chce stihnout vydat dvě alba

Karlo má v plánu během svého pobytu ve vězení vydat minimálně dvě alba, uvádí server Hip Hop stage. A zatím se zdá, že své předsevzetí naplní. Pochlubil se dokonce i tím, jak vypadá jeho improvizované nahrávací studio.

„V současné době pracuji na dvou albech, která bych rád vydal během výkonu trestu. Nahrávám rapové album, zatímco hudební kroužek, který pracuje pod vedením ústavního děkana, pracuje ve víceúčelové místnosti a skladu hudebních nástrojů, který používám jako provizorní nahrávací studio,“ vysvětlil podle webu Refresher Karlo.

Z jeho výkonu trestu uběhla zatím jen krátká doba a ještě několik let za mřížemi ho čeká. Má díky tomu čas naplnit své předsevzetí. A na sociálních sítích má za své činy u fanoušků velkou podporu.

Zdroj: Extra, Refresher, Hip Hop stage, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články