Rampepurda z Bylo nás pět prošla složitým rozvodem. Dnes se věnuje malování

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Barbora Srncova
Zdroj: Profimedia

Proslavila ji především role Kristýny v seriálu bylo nás pět. Jinak také přezdívanou Rampepurdu si zahrála Barbora Srncová. Co dělá herečka teď? Věnuje se stále showbyznysu? A jak se po letech změnila?

Narodila se do umělecky založené rodiny. Její rodiče nicméně divadlo zaměstnávalo natolik, že ji vychovávala babička. Přesto se rozhodla je následovat a vystudovala konzervatoř. Dařilo se jí získávat role, přesto bude nejspíš navždy nejznámější právě díky seriálu Bylo nás pět.

Postupný konec herecké kariéry

Barbora si zahrála například v pohádce Princezna a písař z roku 2014. V roce 2018 se potom objevila v seriálu Labyrint. Ačkoli o nabídky neměla nouzi, postupně se začala z hereckého světa vytrácet.

Přiznává, že to bylo především kvůli rodině. „Myslela jsem, že je správné věnovat se rodině. Ale nevzpírám se, kdyby něco přišlo. Točila jsem hezké věci a je pravda, že dnes se točí zase trochu jinak,“ citoval ji server Český rozhlas Region v roce 2022.

V rozhovoru herečka dále uvedla, že se věnuje především malování. „Mám vlastně dva styly. Jeden je barevný a veselý. A pak mám ty, které si maluju jako terapii. Po rozvodu jsem se postavila před plátno a vůbec nevěděla, co budu kreslit. Tak jsem si s tím tak hrála,“ vysvětluje.

Rozvod po 19 letech

Srncová žila dlouhé roky ve vztahu s moderátorem Petrem Rajchertem. Vzali se v roce 2006. V roce 2020 nicméně oznámili, že už nějaký čas žijí odděleně. Po 19 letech vztah skončil.

„Každý máme svobodnou vůli se rozhodnout. A i když se někdo rozhodne tak, jak to třeba nečekáte, musíte to i přesto přijmout,“ uvedla tehdy herečka pro Blesk.

Důvod rozvodu si dvojice nechala pro sebe. Herečka ale přiznala, že ji hodně změnil a bylo pro ni těžké se s ním vyrovnat. Dnes se věnuje především malování, kdyby přišla nabídka na nějakou roli, nejspíš by ji přijala, jinak ale herectví nevyhledává.

Zdroj: Sedmička, iDNES, Blesk, TV Guru, Český rozhlas Region

Autor :Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články