Radka Třeštíková způsobila rozruch svou postavou. Lidem se nelíbí, jakým způsobem jí docílila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
radka trestikova
Zdroj: Profimedia

Radka Třeštíková je spisovatelka a influencerka, na jejíž slovo mnoho lidí dá. Zdá se ale, že co je moc, to je prostě moc. Některé její rady fanoušci už občas odmítají přijímat a vzniká kvůli tomu skandál, který rozhodně neměla Třeštíková v plánu. A to se stalo i v nedávné době, kdy poradila sledujícím na Instagramu vysadit cukr.

Třeštíková sdílela na své sociální síti fotografii, na které ukázala své tělo jen ve spodním prádle. Kromě toho, že přes podprsenku leccos prosvitlo, její popisek vyvolal mezi fanoušky rozruch, kterého si nešlo nevšimnout. „Zkuste taky omezit nebo vysadit cukr, jsem vám ještě chtěla říct,“ napsala k fotce. To stačilo, aby se na ni strhla kritika.

„Ty jo, já jsem si myslela, že sem hodím rozbušku s očkováním a na chvíli zmizím z Instagramu, ale že rozčílím tolik lidí kvůli cukru, který jsem výrazně omezila už před třemi lety, to jsem fakt netušila,“ nechala se podle extra.cz slyšet později. Některé komentáře jejích fanoušků ji totiž doslova dostaly.

Nemyslím to až tak striktně

Třeštíková ke své fotce později doplnila ještě následující poznámku: „Když vám tady na Instagramu někdo napíše, abyste běhali, nemyslí tím běhat až do zemdlení. Stejně tak, když napíšu já, jezte méně cukru, nemyslím tím, okamžitě vysaďte absolutně veškerý cukr v jakémkoliv množství až do konce svého života. Cukr je i v zelenině!“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radka Třeštíková (@radkatrestikova)

Tímto dodatkem chtěla všechny fanoušky ujistit, že její rada byla dobře míněná a po nikom nechce žádné velké nesmysly. Jenomže to asi příliš nepomohlo, v komentářích se totiž většina lidí spíše rozčiluje a Třeštíkové se s jejím doporučením vysmívá.

„Tak jen pro pořádek, než se na mě další z vás budou vrhat jako smyslů zbavené hysterky, jezte si, co chcete a kolik toho chcete, pro mě za mě si strčte každý ráno hlavu do dortu, když vám to udělá dobře, ale se mě dokola neptejte na to, co jím a jak často cvičím, kdykoliv se sem nasdílím. Já se prostě snažím nejíst cukr a hýbu se. Snad už si rozumíme,“ bránila se později.

Nevěřte influencerům

„Zkuste hledat rady o výživě od nutričních terapeutů a jiných profesionálů, a ne od influencerek a spisovatelek jsem vám ještě chtěla říct,“ paroduje pod fotografií Třeštíkovou jeden ze sledujících. Někteří se mu smějí, jiní přitakávají a přidávají vlastní a velmi podobné názory.

„Cukr jako takový je základní stavební kámen, stejně jako tuky a bílkoviny. Všeho s mírou a cukr je pak taky v pohodě, není nutné ho zcela eliminovat. Těmhle extrémům vůbec nerozumím,“ píše další fanynka. Právě v návaznosti na tento komentář nejspíš Třeštíková doplnila, že nemyslela omezení cukrů až tak drasticky.

Ačkoli její rada byla nejspíš myšlena dobře a spisovatelka spíše doufala, že jí fanoušci pochválí figuru a podpoří ji v jejím životním stylu, stal se přesný opak. Třeštíková teď nestačí reagovat na komentáře a bránit se nařčením z toho, že dává svým sledujícím špatné rady.

Zdroj: Instagram, extra.cz 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články