Radek Kašpárek září štěstím vedle své ženy. Ta se pyšní bujným dekoltem

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
radek kasparek
Zdroj: Nextfoto

Kuchař Radek Kašpárek šokoval veřejnost tím, že na konci srpna skončil v nemocnici, navíc ani jeho vlastní manželka netušila, co mu vlastně je. Hned za několik dní už byl ale v pořádku.


Jeden z porotců soutěže MasterChef si nyní užívá se svou manželkou Andreou příjemně strávených dní. Pochlubil se fanouškům na instagramu hned dvěma snímky, na kterých s krásnou brunetkou pózuje. Andrea o něj měla velký strach, sama mu volala při posledním kolapsu sanitku.

Radek se svou ženou tvoří skvělou dvojku

Je vidět, že šéfkuchař už je z nejhoršího venku, ale jeho krásná manželka o něj měla velký strach. Sama totiž nevěděla, jak na tom vlastně je. Pro Kašpárka je teď poslední týdny důležité dodržovat klidový režim.

Samozřejmě to ale neznamená, že musí sedět doma, což by on sám ani nevydržel. Fanouškům se pochlubil dvěma snímky, na kterých je se svou milovanou ženou Andreou. A vypadá to, že jim to skvěle klape.

Spokojený výraz, daří se mu po všech stránkách

Na fotkách vyniká především Andrein plný dekolt, který nacpala do zeleného tílka se špagetovými ramínky. Radek se naopak oblékl do tradiční černé barvy, trikem ani kraťasy tak neohromil.

Jeho výraz ale hovoří za vše. Po zdravotních peripetiích si užívá teplého počasí se svou ženou a vypadá to, že je velmi spokojený. Však se mu také daří i v pracovním životě, znovu porotcuje v soutěži a také do své restaurace přijal jednoho ze soutěžících.

Nedávno se také stal kmotrem kuchařské knihy od Romana Staši, který se stal vítězem MasterChefa. Aktivit má tedy dostatek, takže je možné, že si zdravotní problémy uhnal právě vysokým pracovním tempem.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články