Radek Kašpárek sdílel žhavou fotku z dovolené se svou ženou. Doma prý mají italskou domácnost

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Radek Kasparek
Zdroj: Nextfoto

Natáčení nové řady MasterChef, vlastní restaurace a změna životního stylu. To je více než dost práce na jednoho člověka. Radek Kašpárek si proto řekl dost a vyrazil na dovolenou. A fotka, kterou sdílel, byla žhavější než leckterá jeho jídla!

S manželkou Andreou jsou spolu již několik let, ale chemie mezi nimi stále funguje jako na začátku.

Recept na šťastné manželství? Facka

Společně vychovávají čtyři děti a Kašpárek neví, co dělat dříve. Jak je tedy možné, že jim manželství takhle funguje?

Jejich recept na šťastné manželství asi mnohým vyrazí dech. Mají totiž italskou domácnost a Andrea ji občas manželovi prostě ubalí.

„Ta když mi dá někdy dělo…,“ řekl šéfkuchař pro server Extra s tím, že u jedné hádky mu dokonce přistála jedna rána na ucho.

Občas zapomenou na děti

Recept očividně funguje a manželé si na stvrzení svazku pořídili společného potomka. Kašpárek má z předchozího vztahu dvě dcery, Andrea jednu dceru a napočtvrté se konečně oba dočkali syna.

Ten dostal krásné jméno Sebastian a doplnil tak početnou rodinku. Dětí je už tolik, že občas rodiče zapomenou, kde je mají.

Jsou to ale zároveň děti, kvůli kterým jde šéfkuchař do sebe. Před rokem totiž prodělal slabší srdeční příhodu.

Začal proto hubnout pod dozorem trenéra a třikrát denně cvičí. Navíc již pár let abstinuje, což jeho dcera tehdy označila za nejkrásnější vánoční dárek.

Celkově se prý Kašpárek hodně zklidnil, protože dříve v kuchyni létaly pánve a na zaměstnance křičel.

 

Kde má plavky?

Zasloužené volno si šéfkuchař užívá se svou krásnou manželkou dosyta, což odhalila fotografie, kterou sdílel na instagramu.

Fotka tedy zejména odhalila, že jeho krásná manželka má velmi sexy tělo. Štastný šéfkuchař si je toho vědom a manželku láskyplně líbá.

Ale pozorní sledující si všimli, že na fotce něco chybí. „Kde máš plavky?“ napsal jeden z nich a pozastavil se nad tím, že nejsou vidět.

Je pravda, že při bližším zkoumání fotky to opravdu vypadá, jako by Kašpárek žádné plavky neměl. Buď je tedy vyfocena ze špatného úhlu, nebo je žhavější, než se na první pohled zdálo.

Zbývá se jen zeptat: ví tyhle zamilované hrdličky, kde mají děti tentokrát?

Zdroje: Extra, Instagram, OnlyU, Jimeto

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články