Radek John 7 let tajil nemanželské dítě. Zlata Adamovská to zjistila až po jeho autonehodě

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Zlata Adamovska
Zdroj: Profimedia

Zlata Adamovská je od roku 2013 vdaná za Petra Štěpánka. Tři roky předtím se rozvedla se svým druhým manželem Radkem Johnem, se kterým se jí dařilo zdánlivě velmi dobře. Jenomže pak se přišlo na to, že jí byl novinář a politik nevěrný, a má dokonce dítě s jinou.

Dlouho se zdálo, že jsou Adamovská s Johnem dokonalý pár. Jenomže potom v podstatě náhoda odhalila, že to není tak úplně pravda. Politik měl v lednu roku 2010 autonehodu, která na něj prozradila až příliš.

Dítě dlouho neutajil

John tehdy nebyl viníkem autonehody. Narazil do něj jiný řidič, který navíc před jízdou pil. U situace se naskytlo několik novinářů a někteří z nich si všimli i toho, jak politik přemisťuje ze svého poničeného auta do náhradního odvozu dětskou autosedačku.

John měl tou dobou dvě děti. Obě ale už z autosedačky odrostly. Novináři následně zjistili, že se politik pravidelně pohybuje v jedné pražské vile. Následným dotazům John dlouho neodolával. Prozradil, že už několik let vychovává dítě s milenkou.

Adamovská ránu nesla těžce

Zlata Adamovská po celém skandálu požádala o rozvod. „Neměla jsem šanci to skončit dřív, spíš mě mrzí, že jsem neprohlídla, že mi můj muž tak dlouho lhal. Že nedokázal najít tu odvahu a neřekl mi to, když k té situaci došlo, kdy se ještě dala řešit,“ vysvětlila.

Nešlo navíc o první nevěru. Není se tak čemu divit, že už Adamovská nedokázala dál ve vztahu vydržet. Poprvé ji John podvedl s fotomodelkou Markétou Zámyslickou.

Aby toho nebylo málo, tu si také po rozpadu manželství s Adamovskou politik vzal. V roce 2021 proběhla malá svatba, o které se pár zmínil až následně na sociálních sítích.

Zdroj: Kafe, Expres, RF Hobby, Blesk, Šíp

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články